Touran | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 3196
Audi , 38
BMW , 18
Ford , 16
Fiat , 12
Toyota , 11
Renault , 7
Opel , 6
Peugeot , 4
Chrysler , 3
Citroën , 3
Porsche , 3
Nissan , 2
MINI , 2
Volvo , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Isuzu , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Honda , 1
Trabant , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touran Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Qer 23:14
Linku:
,

Shitet Nderrohet Volkswagen Touran 2010 1.6 Autom

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 20:35
Linku:
,

TOURAN 2010 AUTOMAT Letra per nje vittt

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:32
Linku:
,

Passat 2.0 TDI Highline 2008

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 14:06
Linku:
,

Volkswagen Touran 1.6TDI 2010 Automat

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:11
Linku:
,

VW Touran 2.0 nafte 2011

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:25 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 ,

OKAZION VolksWagen Touran 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 ,

Mercedes 2.7 nafte e 2002 automat edhe nderrohet

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:06 ,

TOURAN 1.9 NAFTE SAPO ARDHUR 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:03 ,

Touran

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:59 Dyqani ,

Volkswagen Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 ,

Shitet VW Touran e sapo ardhur nga gjermania

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:57 ,

Shitet VW Touran e sapo ardhur nga gjermania

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:48 ,

VW TURAN AUTOMAT 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 ,

����Okazion ���� Shitet Touran 2.0 ����

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:26 ,

❌ W VOLKSVAGEN TOURAN 1.9 NAFT V 2008❌

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:13 ,

TOURAN 1.9 TDI MANUAL 6+1 I ARDHUR NGA ����

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:06 Dyqani ,

VW Touran 2.0 Nafte Viti 2006 7 vende U SHIT FLM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

OKKAZION! E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

TOURAN CROSS SPORT 2007 AUTOMAT 200 TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 Tdi Manual

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 ,

TOURAN 1.9 NAFT AUTOMAT

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 Dyqani ,

VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 ,

Toyota Corolla Verso

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:44 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:18 ,

VW TOURAN 1.9 AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:10 Dyqani ,

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 Nafte.AUTO INGROSSO ����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

Vw touran kamio automatike

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 ,

Touran ‘06 3900€ automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 Dyqani ,

okazion Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 ,

Okazion Shitet TOURAN 3500 euro 2004 1.9 nafte automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:11 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - VW Touran 1.9 Tdi Diesel

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet- VW Touran 1.9 Tdi Diesel

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - VW Touran 1.9 Tdi Diesel

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:05 ,

Super Touran 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 Dyqani ,

VW Touran 2.0 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 ,

Volkswagen Touran 1.9 TDI OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:17 ,

ML 280 Cdi 2007 Nga gjermania 250 mij km

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:13 ,

AUDI A6 S-LINE QUATTRO

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:00 ,

VW Cross Touran viti 2007 1.9 diesel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

SHITET / NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 ,

VW Touran 2012 1.6TDI full nderrohet targa shqiptare

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:18 ,

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 SUPER GJENDJE����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:13 ,

VW TOURAN 1,6 BENZIN+GAZ VITI 2008 SUPER GJENDJE����

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione