touran ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjej njoftime për touran në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen touran në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej touran ne shitje me ofertat me te mira.Dje 11:52
Linku:
,

shitet Volkswagen touran 7 Vendesh

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:33 ,

Touran 1.6 Nafte. Okazion Viti 2013. Automatik

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:33 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 ,

Touran 1.6 Nafte. Viti 2013.Okazio Super makine gjendja shum

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:30 ,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:27 ,

Touran 2.0 2008 Automat 6+1 Okazion

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:24 ,

VW Touran dizel 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:23 ,

Volkswagen Touran 2.0 Naft Automat- 4400€ diskutushem.

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

Volkswagen Touran

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Volkswagen Touran 7 vendesh

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Wv touran automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:16 Dyqani ,

VW CROSS TOURAN 2.0TDI AUTOMATIKE VITI 2009

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 ,

TOURAN

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

Okazion//Volkswagen 1.9 diesel sapo ardhur nga Deutschland

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:04 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - VW Touran 1.9 Tdi Diesel

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:04 ,

SEL SE260 W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:02 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Wv Touran 1.9 Tdi Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Mercedes 2.7 nafte

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 ,

Touran 1.9 Tdi .

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Dyqani ,

Autoveture

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 ,

VW Touran 1.9 TDI Automatic

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:53 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 ,

VW Touran 2012 1.6TDI full nderrohet targa shqiptare

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:46 ,

SHITET VW TOURAN 19 DIESEL AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 Dyqani ,

VW Touran 2.0 Nafte Viti 2006 7 vende U SHIT FLM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Dyqani ,

Vw TOURAN AUTO INGROSSO ����

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:36 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Volkswagen Touran

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:29 ,

SHITET TOURAN 2.0 FSI GAZ-BENZINE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

Mercedes-Benz ML 350CDi Bluetec 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:28 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:25 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Dyqani ,

VW TOURAN

4 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Dyqani ,

VW TOURAN 1.9

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 SUPER GJENDJE����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:04 ,

Shitet 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:03 ,

FORD 1.6 diezel 2009 Portobagazh

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për touran në shitje? Shiko njoftimet për touran nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej touran në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Volkswagen në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Oferta për touran në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej touran në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për touran, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej touran që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej touran ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per touran ne Shitje


Keni touran që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit touran shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione