touran ne Shitje | Oferta per Mkina ne shitje

VW Volkswagen , 3122
Audi , 54
BMW , 21
Ford , 19
Fiat , 16
Toyota , 11
Renault , 7
Opel , 6
Nissan , 4
Chrysler , 3
MINI , 2
Citroën , 2
Ssangyong , 2
Volvo , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Rover , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Honda , 1
Trabant , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1

Gjej njoftime për touran në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen touran në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen touran,Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej volswagen ne shitje me ofertat me te mira.Sot 22:32
Linku:
Dyqani ,

VOLKSWAGEN TOURAN,VITI 2016, AUTOMATIKE,6+1 VENDE, 2.0 NAFTE

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52
Linku:
,

shitet Volkswagen touran 7 Vendesh

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:03 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 ,

Touran Automat full

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

VW Touran dizel 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:53 ,

Touran 1.9 Tdi .

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 ,

shes

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 ,

TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFT!!!!

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:38 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

ML 270 Cdi 2005 final edition Super gjendje nderrohet !!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:32
Linku:
Dyqani ,

VOLKSWAGEN TOURAN,VITI 2016, AUTOMATIKE,6+1 VENDE, 2.0 NAFTE

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

Touran 2.0 2008

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:27 ,

Touran 2.0 2008 Automat 6+1 Okazion

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:25 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:23 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:22 ,

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE OKAZIONNN PER 3 DITE‼️

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 ,

VW Touran 2012 1.6TDI full nderrohet targa shqiptare

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:09 ,

Fiat grande punto 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:08 Dyqani ,

VW Touran 2.0 Nafte Viti 2006 7 vende U SHIT FLM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:58 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:52 ,

Okazion//Volkswagen 1.9 diesel sapo ardhur nga Deutschland

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:50 ,

VW volkswagen Touran

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:50 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 ,

Touran 1.6 Nafte. Viti 2013.Okazio Super makine gjendja shum

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:44 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:44 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:41 ,

Touran..1.9 nafte. 2999.euro

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:35 ,

Touran 1.6 Nafte. Okazion Viti 2013. Automatik

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:27 ,

Fiat Punto • 1.2 • Viti 2000 LETRA TPAGUARA DER SHKURT 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:25 ,

VW-TOURAN 1.9TDI����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:21 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:20 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI”UNITED”10

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:14 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:14 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:02 ,

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 SUPER GJENDJE����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:01 ,

Vw touran

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Okazion Ford Focus 1.8 Naft

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:51 ,

Wv touran automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:50 ,

Shitet TOURAN 2004 1.9 nafte automat sedilje lekure

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:47 ,

Volkswagen touran 2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:42 ,

Touran Atomat

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 ,

Ml 270 Automatike Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 ,

Touran 1.9 Naft

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për touran në shitje? Shiko njoftimet për touran nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej touran në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për touran ne shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej touran në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për touran,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej touran që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej touran ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per touran ne shitje


Keni touran që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit touran shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione