Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz - Makina Të gjitha në Shkodër

Mercedes-Benz , 3734
Audi , 5
Jeep , 4
Toyota , 3
Chrysler , 3
Fiat , 3
Ssangyong , 3
Renault , 3
Opel , 2
BMW , 2
Peugeot , 2
Ford , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Morgan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:58 Makina , Shkodër

SHITET AUDI A8 FULL !!!!������������ 4.2 TDI

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:31 Makina , Shkodër

Mercedes benz

6 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:30 Makina , Shkodër

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:31 Makina , Shkodër

A class amg line

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:22 Makina , Shkodër

Shitet AClass Automat Naftet 180

3 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ C 200 CDI BlueEFFICIENCY VITI 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 Makina , Shkodër

Mercedes Benz ML 3.0 Bluetec AMG Line - 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz EVO 280 CDI Avantgarde - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Makina , Shkodër

mercedes benz c220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz B class 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 Makina , Shkodër

����MERCEDES-BENZ C220 CDI EVO VITI 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ C220 CDI EVO VITI 2006 AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Shkodër

Mercedes benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Makina , Shkodër

Mercedes benz w203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:55 Makina , Shkodër

Mercedes benz GLK 220 2012 AUTOMAT

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:36 Makina , Shkodër

Mercedes Benz w124 Super Gjendje

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:32 Makina , Shkodër

ML 350 Bluetec

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:32 Makina , Shkodër

C class 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 Makina , Shkodër

shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:59 Makina , Shkodër

Benz ml

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:56 Makina , Shkodër

Benz R klas

8 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:01 Makina , Shkodër

Jeep Commander Limited Edition

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:19 Makina , Shkodër

Mercedenz benz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 Makina , Shkodër

Mercedes benz evo 3.2 sport packet

75 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:20 Makina , Shkodër

Pjese Kembimi Mercedes Benz C Class W204 0672256330

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz E-Klasse E220

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 Makina , Shkodër

Mercedes benz E 250 - 4 Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 Makina , Shkodër

Mercedes Benz R 320CDI ����

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:01 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E320 4matic 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:01 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz E220 2014

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E280 2008 SPORT PAKET

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 Makina , Shkodër

Mercedes Evo E280 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet C230 4matic ❌❌

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:40 Makina , Shkodër

❌❌ C300 4MATIC 2008 AMG line ❌❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:34 Makina , Shkodër

mercedes-benz

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 05:16 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C class

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 17:37 Makina , Shkodër

A-class 200

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 17:15 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E Class E220 Cdi Manual

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 15:19 Makina , Shkodër

MERCEDES BENZ E CLASS 2011 AVANTGARDE

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 15:16 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat Okazion

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:01 Makina , Shkodër

MERCEDEZ C 220 AVANGARDE

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 05:19 Makina , Shkodër

Sprinter Mercedez-Benz

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 21:14 Makina , Shkodër

MERCEDES BENZ S320

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 19:46 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 18:46 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes Benz

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 16:14 Makina , Shkodër

Mecedes Benz GL 350 4 Matic OKAZION

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 10:40 Makina , Shkodër

Mercedez-benz 190

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 10:12 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E250 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:12 Makina , Shkodër

Mercedes E250 4Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:08 Makina , Shkodër

Mercedes Benz Ml350 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione