Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 33
Aixam , 37
Alfa Romeo , 260
Alpina , 4
Audi , 3429
Bentley , 3
BMW , 2664
Bugatti , 4
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 27
Chrysler , 97
Citroën , 324
Dacia , 5
Daewoo , 9
Daihatsu , 5
DeTomaso , 1
Dodge , 23
Ferrari , 2
Fiat , 698
Ford , 2349
GMC , 4
Grecav , 3
Honda , 65
Hummer , 5
Hyundai , 95
Infiniti , 1
Isuzu , 27
Jaguar , 97
Jeep , 108
Kia , 91
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 101
Land Rover , 566
Landwind , 1
Lexus , 4
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 7
Maybach , 2
Mazda , 73
Mercedes-Benz , 20892
MG , 6
MINI , 39
Mitsubishi , 317
Morgan , 1
Nissan , 334
NSU , 2
Opel , 1216
Peugeot , 468
Piaggio , 2
Porsche , 65
Renault , 695
Rover , 23
Saab , 63
Seat , 239
Škoda , 142
Smart , 49
Ssangyong , 25
Subaru , 9
Suzuki , 48
Tata , 1
Tesla , 2
Toyota , 577
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 6428
Volvo , 488
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.02 Tet 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat ulisse

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Tet 20:22
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet okazion!

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:45
Linku:
Makina , Shkodër

SHITET BMW X5 3.5D XDrive 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:23
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET E CLASS 220 BLUETEC NAFTE FUNDI 2014

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:04
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion C class 2012 10.000€

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 04:20 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:20 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:12 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 02:51 Makina , Tiranë

Okazion M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:04
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion C class 2012 10.000€

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes Benz S350 (Benzine+Gaz) Shitet/Ndrrohet

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Shitet Audi a3 super gjendje motorrike

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

C klass Automat Okazion

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:10 Makina , Vlorë

Okazion C class 2012 10.000€

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:59 Makina , Tiranë

BMW 320d automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:39 Makina , Pogradec

Mercedes benz 270 manual

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:34 Makina , Tiranë

Mercedes benz 270 manual

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:28 Makina , Durrës

❗️OKAZION❗️Opel Zafira 6+1

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:22 Makina , Elbasan

Audi a6 2.0 naft okazion

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:21 Makina , Fier

���� Mercedes Evo E320 Cdi Sport Packet

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:21 Makina , Fier

���� Mercedes E350 CDI 2010 Super Gjendje

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:21 Makina , Korçë

Mercedes C 280 4 matic Avandgarde Zvicra (100% gas)

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc90 2,4 naft automat 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

Okazion shitet audi a4 2009 2nafte automat

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:04 Makina , Durrës

XC60 2.0T GAZ / Benzinë PRINS

11 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:02 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet BMW Seria 3 E90

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

"Okazion " Shitet Audi A3 S-Line 2012 i supermirembajtur

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

E class viti 2007 benzin gaz super gjendje 7400 euro

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:52 Makina , Elbasan

Audi A4 2.0 viti 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

OKAZION E 350 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:43 Makina , Pogradec

BENZ E 220 CDI AUTOMAT ELEGNACE GJENDJE TE SHKELYER

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:42 Makina , Durrës

VW CADDY ( MAXI )

7 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:42 Makina , Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:41 Makina , Durrës

Caddy Life

4 899 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C300 Sport AMG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:39 Makina , Durrës

Caddy Life 1.9 TDI ����

5 099 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:37 Makina , Vlorë

c 220 evo diesel

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 Nafte. OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:32 Makina , Vlorë

AUDI A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:24 Dyqani Makina , Durrës

Ford courier 1.5 nafte 2016

9 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:14 Makina , Kucovë

BENZ PORTOBAGAZH BENZINE GAS

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:14 Makina , Kucovë

SEAT

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:14 Makina , Berat

BENZ PORTOBAGAZH BENZIN GAS

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:13 Makina , Tiranë

Shitet menedez benz c class 220 nafte

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

Vw Golf 2.0 TDI •AUTOMAT•

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:10 Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:09 Makina , Kukës

Mercedes Benz S clas 350

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:05 Makina , Shkodër

C 220 CDI AVANGARDE SPORT AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 Makina , Kukës

✅Shitet ose nderrohet 2002 MODEL PASSAT 1.9 TDi FULL OPTiON✅

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Dje 21:58 Makina , Durrës

Shitet Citroen C5 "Presidencial" Okazion

6 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 Makina , Pogradec

Mercedes benc 220 cdi nafte automat

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cadyy 3500 Euro viti 2010 Shitet nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 21:57 Makina , Shkodër

E220 4 Fenersh

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 (320i) 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione