Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Škoda Fabia ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Škoda Fabia ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Škoda Fabia apo modele tjera si Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej apo shit Škoda Fabia te perdorur apo te re ne MerrJep.al.Sot 09:32 Makina , Lushnjë

skoda 1.4 naft sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:22 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:59 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️SPORT‼️2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:37 Makina , Durrës

SKODA 1.2 BENZIN 1800 LEK

1 800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:46 Makina , Tiranë

Skoda fabia

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 10:41 Makina , Kukës

Shitet vetura skoda fabia 1.4 benxin

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 15:01 Makina , Vlorë

SKODA FABIA - OKAZION

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 18:45 Makina , Tiranë

Skoda fabia benzin gaz

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 15:55 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Fabia viti 2015 1.2TSI

6 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 14:40 Makina , Pogradec

✅✅SKODA FABIA 1.4 NAFT VITI 2008✅✅

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 10:22 Makina , Fier

Skoda Fabia 1.4 TDi ( super ekonomike)

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 09:24 Makina , Kavajë

skoda fabia

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Sht 08:36 Makina , Tiranë

☑️Skoda Fabia 1.4 benzin gaz ☑️

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 15:03 Makina , Elbasan

Okazion Skoda Fabia 1.2 Benzin/Gaz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 17:11 Makina , Fier

Skoda Fabia 1.4 TDI ( Super ekonomike 4L / 100 Klm)

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 16:05 Makina , Tiranë

skoda fabia 1.9 naft e 2006 me letra 1 vit

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 16:53 Makina , Tiranë

Skoda Fabia

2 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 14:39 Makina , Tiranë

Skoda Fabia

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 13:49 Makina , Tiranë

Skoda Fabia 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Sht 06:39 Makina , Tiranë

Shitet skoda fabia viti 2018

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 21:15 Makina , Tiranë

shitet skoda fabia 3400€

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 16:15 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 13:21 Makina , Tiranë

✅U SHIT��✅ Skoda 1.2 Naft Manual

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 20:20 Makina , Elbasan

OKAZIONNNN !!!!

3 090 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 17:31 Makina , Fier

Skoda Fabia 1.4 TDi

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Gush 17:07 Makina , Tiranë

TAKSI SHITET 40000 EUR0

300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 14:39 Makina , Tiranë

skoda fabia

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 09:22 Makina , Durrës

Shitet Skoda Fabia 1.2 Benzine/Gas

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 11:45 Makina , Tiranë

Skoda fabia

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 17:23 Makina , Tiranë

Skoda fabia 1.4 d

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 20:25 Makina , Pogradec

Shitet Skoda 1.2 Benzin 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 15:36 Makina , Tiranë

OKAZION

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 15:01 Makina , Tiranë

u shit

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Gush 15:01 Makina , Tiranë

Shitet skoda fabia ne gjendje shume te mire çmim okazion.

3 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 23:09 Makina , Elbasan

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Gush 18:59 Makina , Vlorë

Super Okazion!!!

7 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 23:27 Makina , Durrës

Skoda Fabia Benzin+ Gaz Fabrike

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 13:15 Makina , Vlorë

Okazion!!! Skoda 1.6 benzine

8 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 09:09 Makina , Kavajë

Skoda fabia 1,4 nafte 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 12:33 Makina , Kukës

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Korr 12:35 Makina , Pogradec

Okazion Skoda Fabia !

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 11:21 Makina , Durrës

Skoda Fabia 1.2 nafte

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 15:46 Makina , Tiranë

Skoda Fabia 16V

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 09:06 Makina , Berat

Benzin gaz Skoda fabia

340 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 20:49 Makina , Tiranë

Skoda 1.2 naft e 2011

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 18:14 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Fabia Benzin Gaz 1.2

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 18:14 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Fabia Benzin Gaz 1.2

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 18:14 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Fabia Benzin Gaz 1.2

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 20:50 Makina , Fier

skoda

4 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 18:51 Makina , Durrës

skoda

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Kerkoni per Škoda Fabia ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Škoda Fabia ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Gjej Škoda Fabia ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Škoda Fabia ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Škoda Fabia apo modele tjera si, Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Škoda Fabia me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Škoda Fabia ne shitje


Keni Škoda Fabia te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione