M | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 2048
Audi , 126
Ford , 105
Opel , 67
Toyota , 56
Fiat , 52
Renault , 48
Volvo , 28
Land Rover , 27
Mitsubishi , 23
Peugeot , 21
Nissan , 18
Smart , 18
Alfa Romeo , 17
Citroën , 17
Hyundai , 12
Seat , 9
Porsche , 9
Mazda , 8
Jaguar , 8
Jeep , 7
Chrysler , 5
Isuzu , 4
Honda , 4
Chevrolet , 4
MINI , 3
Suzuki , 3
Ssangyong , 3
Dodge , 3
Daewoo , 3
Zastava , 2
Škoda , 2
Alpina , 2
Lincoln , 2
Artega , 2
Lancia , 2
Kia , 1
Acura , 1
Grecav , 1
Rover , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe M,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj M Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 09:58
Linku:
,

BMW X5 M-Packet

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:50
Linku:
,

BMW GT 535 BITURBO LOOK M 300 HP

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:13
Linku:
,

Bmw Seria 5 ///M-Packet (Full Extra)

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:46
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 09:31 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 ,

❌SHITET RENAULT KANGOO 1.5 TDCI/VITI 2002/MANUAL❌

25 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 ,

Shitet BMW 730 XDrive, Viti 2015, Full Option, 28,900 Euro

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:25 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:25 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:25 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:24 ,

Audi a6 allroad M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 ,

Audi a 6 Euro5 M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 ,

Ford C Max 1.8 Benzin Gaz 2007- 3100€ diskutushem

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:20 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 ,

BMW X3 2010 2.0XDrive Automatike Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 ,

Shitet E class EVO viti 2006 Full Extra ardhur nga Gjermania

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:14 ,

☑️ Mercedes-Benz C250 Cdi FACELIFT ///AMG 2012 FULL OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Dyqani ,

BMW X5 Look M preformance viti 2014

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:07 ,

BMW-535b-TURBO-2008

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:05 Dyqani ,

Fiat Fiorino 1.3 M-JET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:00 ,

BMW X5 -- 2015

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:45 ,

MINI COPER INOCENTI. VITI 77. BENXIN. M NDRIKI

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:44 ,

Okazion w212 E300 me gaz.

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:39 Dyqani ,

BMW X5 LOOK

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:38 Dyqani ,

NISSAN NV400 2012 AUTO PENTA

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:32 ,

BMW M.Nderrimi

2 660 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:24 Dyqani ,

����Okazion BMW 116 mundesi nderrimi����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:21 ,

Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010 OKAZIONNNNNNN

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:18 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:17 ,

BMW 525d AUTOMATIK FULL OPTIONS M.NDERRIMI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 ,

Bmw 525

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 ,

bmw e 46, 2.0 nafte , 2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:43 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:24 ,

BMW 530d LOOK M-POWER FUNDI 2004 2005

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:12 ,

GAZ&BENZINE 1.2 2005 MIKRA

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:11 ,

Bmw 535d m packet individual full 16900€

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:12 ,

Mercedes

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:36 ,

OKAZION BMW X5 VITI 2010

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:13
Linku:
,

Bmw Seria 5 ///M-Packet (Full Extra)

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:57 ,

Bmw seria 1 2008 Tirane

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:57 ,

Bmw 118 dizel 2008 Tirane

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:39 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:04 ,

Bmw seria 3 2014 M packet

13 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:36 ,

Bmw seria 5

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:46
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj M | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione