Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land rover | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Land Rover , 2355
Audi , 62
BMW , 34
Ford , 25
Toyota , 17
Opel , 9
Fiat , 9
Nissan , 6
Rover , 6
Smart , 5
Renault , 5
Volvo , 4
Chevrolet , 4
Seat , 3
Jaguar , 3
Porsche , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Hummer , 2
Hyundai , 2
Citroën , 2
Honda , 2
Maserati , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
MG , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land rover,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Land rover Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:24
Linku:
Dyqani ,

Land rover Discovery 4 okazion

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:37 ,

shitet

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:52 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:40 ,

MERCEDES BENZ E CLASS300 4MATIC BENZINE/GAZ OKAZION 6800EURO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 ,

Land Rover Discovery 4 3.0 SDV6 HSE Luxury 2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

land rover

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:24
Linku:
Dyqani ,

Land rover Discovery 4 okazion

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 Dyqani ,

����Fiat 500x cross automat����

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:24 Dyqani ,

��Okazion ford focus benzin gaz automat��

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:12 ,

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 ,

Land Rover TD5 2.5 nafte

8 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

LAND ROVER DISCOVERY4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:54 ,

LAND ROVER DISCOVERY4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:30 ,

AUDI A4 S-LINE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:21 ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.2 SD4 HSE R-DYNAMIC FULL -15

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:21 ,

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 HSE 2.2 4WD AUTOMAT -07

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:57 ,

Land Rover Range Rover Sport Autobiography

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 ,

E200 compressor 2006 B/G

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 ,

Smart forfour

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 ,

AUDI A6 QUATTRO VITIT 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:45 ,

E220 cdi Elegance

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:14 ,

AUDI A4 2.7 TDI FULLL

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 ,

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:11 ,

Land Rover freelander2

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 ,

Mitsubishi outlander rallyart benzin gaz automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:44 Dyqani ,

Auto City - Land Rover FreeLander II,2008

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:32 Dyqani ,

LAND ROVER 2.7 NAFTE VITI 2006 AUTOMATIK

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:20 ,

LAND ROVER FRILANDER/

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14 Dyqani ,

Land Rover Freelander 2.2 Diezel Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:32 Dyqani ,

OKAZION LAND ROVER DISCOVERY TD5

13 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:09 ,

Range Rover Evoque Dynamic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:36 ,

Okazion Audi Q5 2.0 Benzin Quattro 2012

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:30 ,

Range-Rover Sport HSE 3.0 Diesel

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:30 ,

Range-Rover Vogue Autobiography Black, 4.4 biturbo Diesel

44 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:30 ,

Range Rover Vogue Autobiography, 4.4 Diesel, Final Edition

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:30 ,

Range Rover Sport Autobiography Dynamic

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:30 ,

Range Rover 4.4 Diesel SV Autobiography

42 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:26 ,

Range Rover Evoque Dynamic Black Edition 2.2 Diesel

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:26 ,

Range Rover Vogue 4.4 diesel, Vetem 136.000 km

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:17 ,

OKAZION Renault Megane 1.990 euro

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:11 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:38 ,

Land Rover Discovery

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:34 ,

A6 2013 Shitet-Nderrohet

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:12 ,

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 7700Euro

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:53 Dyqani ,

Land rover FREELANDER 2

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:28 Dyqani ,

Land Rover Range Rover Evoque ����

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:11 ,

B 200

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:04 ,

Land rover discovery td5

11 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land rover | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione