Benzin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 6606
VW Volkswagen , 6601
Ford , 3428
Opel , 3168
Fiat , 2706
Audi , 2060
BMW , 1913
Renault , 1867
Peugeot , 1416
Smart , 1088
Toyota , 1080
Nissan , 769
Citroën , 750
Seat , 582
Hyundai , 403
Porsche , 394
Škoda , 383
MINI , 381
Chevrolet , 373
Lancia , 349
Volvo , 347
Alfa Romeo , 324
Honda , 276
Jaguar , 261
Suzuki , 247
Mitsubishi , 240
Mazda , 220
Daewoo , 185
Chrysler , 159
Jeep , 157
Kia , 136
Land Rover , 132
Rover , 93
Daihatsu , 85
Hummer , 39
Cadillac , 38
Dodge , 32
Saab , 32
Lincoln , 30
MG , 28
Subaru , 28
Lexus , 21
Acura , 18
GMC , 18
Infiniti , 17
Dacia , 16
Great Wall , 16
Lada , 15
Piaggio , 11
Buick , 9
Maserati , 7
Tata , 7
Ssangyong , 6
Bentley , 5
Isuzu , 4
Lotus , 2
Proton , 2
Alpina , 2
Landwind , 2
Pontiac , 2
Corvette , 2
Maybach , 2
TVR , 1
Zastava , 1
Ligier , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Triumph , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:32
Linku:
,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:40
Linku:
,

Audi Q5 2018

34 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Pri 23:55
Linku:
,

okazion

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Pri 17:42
Linku:
,

MERCEDES BENZ C230 AVANTGARDE FULL SPORT EDITION

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:13
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz A Class 170

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:50 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:46 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:43 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:42 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin (3 pistona) Viti 2012

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:22 ,

Vw Passat 2008 B6 benzin/gaz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:14
Linku:
,

Okazion Ford fusion Automat 1.4

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:51 ,

Mercedes Benz C 240 2.6 benzin gas 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:42 ,

Fiat Bravo Benzin+Gaz ♦️Çmim i Diskutueshëm♦️

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:42 ,

OkAZJON-TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT1.3 BENZIN-GAZ✅

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:36 ,

VW FOX 1.2 Benzin - 07 ����

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:32 ,

Jeep Wrangler 3.8 Benzin/ Gaz

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:26 ,

Citroen C3

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:13 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik Viti 2005

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 ,

crosfire 350 gaz ndrrohet me SHARON

12 345 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:04 ,

S class 500 LUNGO Presidencial, OKAZION !!!

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:04 ,

Shes Porsche Cayenne S

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

C class 280 benzin automat sport edition.me dogan

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:01 ,

Shitet Golf 6 2011

6 100 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:58 ,

PORSHE CAYENNE VITI 2009 MATORR 3.6 .PRANOJM EDHE NDERRIM

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:55 ,

Audi Q7 2008 (Full Option)

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:54 ,

❌Benz GLK 350 Benzin+Gaz,Automatike,2011,AMG Package❌

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:53 ,

⛔️Benz 2012,C300 Benzin,Automatike,Panorama,AMG Package⛔️

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:53 ,

‼️VW Passat 2.5 Benzin behet me gaz 100%,Automat,2014,170k‼️

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:50 ,

Peugeot

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:48 ,

Sapo ardhur Mercedes CLS 550 benzin full option nderroet

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:47 ,

FIAT BRAVO B/G. 1.4 T.Jet ����

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:41 ,

Bmv 523i benzine +gaz

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:23 ,

Golf 6 100% gaz automatik 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:22 ,

❌OKAZION MERCEDES-BENZ A170 BENZIN + GAZ ����❌

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:20 ,

Volkswage Golf City

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:19 ,

Audi a6 s line exlusiv interior supercharget 15300€

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:17 ,

MERCEDES-BENZ OKAZION C180 KOMPRESOR AUTOMAT ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:09 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:09 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:07 ,

Opel Astra Benzin + gaz

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:07 ,

Opel Zafira 1.6 (gaz&benzin) 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:07 ,

Opel Zafira 1.6 (gaz&benzin ) 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:06 ,

shitet polo 2008 gaz benzin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 Dyqani ,

MERCEDES S550 L BENZIN-GAZ LOOK 2012

11 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 ,

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 ,

shitet

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:05 ,

Ford Focus

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:04 ,

Cbenzin gaz OKAZION ��

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione