Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skoda yeti - Makina Të gjitha në Shqipëria

Škoda , 141
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skoda yeti,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Skoda yeti Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:56 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Fier

Shitet Skoda

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:52 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

SKODA YETI BENZINE AUTOMAT VITI 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 08:37 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Shkodër

Skoda yeti 2015

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 20:34 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Kukës

SKODA YETI 1.2 TSI 85.000 KM

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Shk 15:01 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Shitet skoda yeti 1.4TSI

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Shk 18:07 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

SHITET SKODA YETI. SUPER GJENDJE

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Jan 14:10 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

shitet mini-xhip skoda yeti

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 00:50 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 15:43 Auto sallon Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Autoveture

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
28 Dhj 22:30 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

SHITET SKODA YETI 2011 OKAZION

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Dhj 19:58 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Shitet skoda yeti 1.4 TSI viti 2012 manual

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Dhj 19:42 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda Yéti 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 15:01 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

shitet skoda-yeti

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Dhj 03:18 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

SKODA Yeti 4x4

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 20:08 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Shitet skoda Yeti

6 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 22:27 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Shes Skoda Yeti

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Tet 16:09 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda Yeti 2.0 TDI DSG 4x4

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 16:06 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda Yeti 2.0 TDI DSG 4x4

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 10:03 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti 2010 ,174.000 km manual 2000 naft 6.000 euro

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 11:03 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Kolonjë

Skoda Yeti 2.0 TDI DSG 4x4 Ambition

6 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Tet 14:32 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda Yeti 4x4 manual Okazion!!!

6 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 00:30 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Shitet Škoda Yeti

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Gush 22:12 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Elbasan

Skoda Yeti 15200€

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 08:39 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Tirane, shes xhip Skoda Yeti 1.6 TDI GREENLINE. Eko ������

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 19:21 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti 1.2 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Gush 09:14 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda Yeti super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 14:36 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Durrës

Skoda yeti 2.0 naft 4x4 viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 23:42 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Pri 11:50 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda Yeti

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 11:15 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Okazion Skoda Yeti 4x4

7 200 EUR

31 Mar 15:45 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Škoda Yeti 1.6 Dizell ne Kosove

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 22:41 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Durrës

Skoda Yeti 4x4

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 17:32 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Shitet Skoda Yeti

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 19:22 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Elbasan

Shitet Skoda Yeti

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 02:19 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Durrës

SHITET ! SKODA YETI SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Tet 17:28 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 16:56 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Okazion skoda yeti viti 2011. 6000 euro

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:11 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Durrës

Skoda yeti 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 20:45 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Elbasan

Shitet Skoda Yeti

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:11 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 13:50 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda Yeti 1200 cc

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Gush 14:00 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti 1.2 benzine gaz

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 17:02 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti 1.2 benzin gaz

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 16:51 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti 1.2 gaz/benzine

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Gush 12:58 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti 1.2 gaz benzine

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Gush 04:24 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yeti 1.2 gaz benzine

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Gush 04:18 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

Skoda yetti 1.2 gaz/benzine

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Korr 22:46 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Shkodër

Skoda Yeti 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 07:46 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Mirditë

shes skoda yeti

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 09:36 Makina  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Tiranë

OKAZION SKODA YETI 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skoda yeti | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione