Golf 5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 9202
Mercedes-Benz , 1002
Audi , 313
BMW , 229
Ford , 195
Toyota , 90
Opel , 78
Fiat , 73
Peugeot , 64
Nissan , 45
Land Rover , 35
Renault , 32
Citroën , 30
Volvo , 25
Smart , 21
Mitsubishi , 20
Seat , 18
Jeep , 17
Porsche , 16
Jaguar , 11
Dodge , 11
Lancia , 11
Mazda , 10
MINI , 10
Hyundai , 9
Ssangyong , 8
Škoda , 7
Chevrolet , 7
Honda , 6
Chrysler , 5
Suzuki , 3
Kia , 3
Saab , 3
Acura , 2
Lincoln , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
MG , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:46
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:45
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:32
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:59
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:51
Linku:
,

Golf 5 Look GTI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:41 ,

Golf 5, 1.6 benzine

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 ,

GOLF5-NAFT-200CC-TDI-VITI-2005. MANUAL

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:40 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:40 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 ,

OKAZIONNN ��3100€�� VW GOLF 5

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:40 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 ,

Golf 4 - 1.9 Tdi - 2001 Letra te Paguara

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:36 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:35 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:35 ,

Golf 5 2006 1.6 benzin gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

GOLF 5 PLUS AUTOMAT I SAPOARDHUR NGA ����

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

Shitet Mercedes Benz Ml 350 Bluetec

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 ,

Shitet Golf 5 V 2007 1.9 Nafte nga Gjermania

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 ,

GOLF 5 MANUAL 1.9 TDI ME DOGAN TE PAGUAR

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

DODGE CALIBER SXT VERSION EUROPIAN !!!!!!

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:29 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:28 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:27 ,

GOLF 5 1.9 TDI MANUAL VITI 2004 ME DOGANE TE PAGUAR

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:25 ,

Shitet ndrohet me golf 5 automat toyota yaris benzin gaz

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:24 ,

Golf

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:22 ,

Golf 5 1.9 naft

37 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:21 ,

VW Golf 5 GT,Viti 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

Super Okazion golf 5

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:19 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:16 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-11/nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 ,

Volkswagen Golf

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:12 ,

Shitet Golf 5 plus Manual

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 ,

Golf 5 Automat 1.9 naft 2006 perfekt

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - VW Golf 5 2.0 Tdi Diesel

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 ,

Renault Scenic Automat

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Dyqani ,

Golf 5 2.0fsi automat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 ,

Kamer Sondë 2M, Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:05 ,

Shitet Golf 4, 1.9 Nafte

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione