Makine ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Mercedes-Benz , 4905
VW Volkswagen , 2532
Ford , 1462
Audi , 1301
BMW , 997
Opel , 842
Renault , 629
Fiat , 600
Peugeot , 458
Toyota , 444
Citroën , 301
Smart , 263
Land Rover , 262
Nissan , 250
Hyundai , 169
Mitsubishi , 163
Seat , 160
Volvo , 144
Alfa Romeo , 137
Škoda , 106
Chevrolet , 103
Lancia , 99
Porsche , 89
Kia , 82
Chrysler , 73
MINI , 72
Jeep , 71
Mazda , 70
Jaguar , 64
Suzuki , 59
Honda , 51
Ssangyong , 34
Daewoo , 29
Rover , 22
Dodge , 20
Saab , 14
Dacia , 12
Lexus , 10
Hummer , 9
Acura , 9
MG , 9
Daihatsu , 9
Subaru , 9
GMC , 8
Cadillac , 7
Lincoln , 7
Buick , 5
Bugatti , 5
Piaggio , 5
Tata , 5
Infiniti , 4
Ferrari , 4
Isuzu , 3
Zastava , 3
Pontiac , 3
Aixam , 3
Bentley , 3
Maserati , 2
Corvette , 2
Morgan , 2
Lada , 1
Wartburg , 1
Ligier , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Yugo , 1

Gjeni Makine na në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për Makine në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makine dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Dje 00:33
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 21:32
Linku:
,

��Audi A7, ABT - Supercharged��

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00
Linku:
,

Bmw 320 dizel 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:50
Linku:
,

S class 2011 FULL Opsion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31
Linku:
,

Mercedes E class 320 CDI 2001

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 17:02 ,

C 220 cdi 2001 naft

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 ,

OKAZION Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 ,

Audi A6 Avant, Quatro, Nafte 2.5 TDI 2004, Mundesi nderimi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:54 ,

PASSAT AUTOMAT

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:51 ,

Mercedes Benz C220 Automatik

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:51 ,

Touran 1.6 Nafte. Viti 2013.Okazio Super makine gjendja shum

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:50 ,

Nderrohet-E220-cdi nafte, automatike, me letra per 1 vit

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:48 ,

VOLKSWAGEN POLO AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:48 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin Manuale 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:44 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:41 ,

S klas

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:39 Dyqani ,

SHITET GOLF 4 NE SUPER GJENDJE

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:38 ,

Mercedes Benz EVO 320

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

shes C class w203 nafte automatic

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:38 ,

Toyota corolla verso 2008 ( PRIVAT) OKAZIOON

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:36 Dyqani ,

Audi A4 2006 2.0 Naftë TDI Portobagazh Automat

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:36 Dyqani ,

Mercedes Benz A Class 160 CDI Naftë 2005 Manual

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:36 Dyqani ,

Peugeot 1007 2006 Sport 1.6 Benzinë Automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:36 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 Panoramik 1.0 Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:36 Dyqani ,

Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Super Gjendje

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:33 ,

Shitet (ndrohet) mercedes c class w 203 220 cdi

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:29 ,

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Nafte , Automat, 2008, ZVICRA

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:29 ,

Shitet Opel Vectra me vetem 130.000km. Mundesi nderrimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:29 ,

Shitet Opel Vectra me vetem 130.000km. Mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:28 ,

3500€ Opel Vectra OKAZION! 130.000 km

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:28 ,

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:28 ,

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:28 ,

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 130.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:28 ,

Opel Vectra 1.8 benzine 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:28 ,

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:27 ,

Shitet Opel Vectra me vetem 130.000km. Mundesi nderrimi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:26 ,

Mercedes Benz GLK 350 CDI nafte (pa takse luksi) FULL

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 ,

Mercedes Benz sprinter 2007 2.2 naft

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:17 ,

Fiat Panda Benzine/Gaz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:15 ,

Shitet makine

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 ,

Ford Mondeo 2.0 Nafte, Manual, 2001, Klima

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 ,

Shitet makine

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

Shitet makine

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 ,

Shitet makine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:13 ,

Shitet makine

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:13 ,

Shitet makine

3 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:12 ,

OKAZION AUTOMAT PER FEMRA SUPER CMIMI!!!

2 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

Mercedes-Benz S500L Look 63 Amg 2012 origjinal���� OKAZION

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:10 ,

GAZ&BENZINE 1.2 2005 MIKRA

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:03 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Makine në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej Makine të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makine, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makine me qera ditore, Makine me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Krijo njoftime per Makine ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makine në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për Makine per blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione