Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makin ne Shitje | Njofitmet ne Gjithe Shqiperine

Mercedes-Benz , 5968
VW Volkswagen , 3133
Audi , 1880
Ford , 1612
BMW , 1474
Opel , 1249
Fiat , 776
Renault , 583
Toyota , 537
Peugeot , 462
Land Rover , 333
Citroën , 294
Nissan , 230
Smart , 225
Alfa Romeo , 211
Seat , 172
Hyundai , 162
Volvo , 149
Mitsubishi , 139
Lancia , 133
Porsche , 110
MINI , 102
Škoda , 88
Mazda , 82
Chevrolet , 77
Chrysler , 76
Jeep , 74
Kia , 62
Jaguar , 61
Honda , 56
Suzuki , 46
Dodge , 36
Daewoo , 29
Ssangyong , 23
Rover , 23
Acura , 22
Saab , 17
Daihatsu , 15
Lincoln , 10
Infiniti , 10
Cadillac , 9
MG , 9
Dacia , 8
Subaru , 7
Isuzu , 6
Aixam , 6
Lexus , 6
Ferrari , 5
Buick , 4
Hummer , 4
Maserati , 4
Alpina , 4
Bugatti , 4
Yugo , 3
GMC , 3
Piaggio , 3
Lotus , 2
BAIC , 2
Tesla , 2
Proton , 2
Artega , 2
Bentley , 2
Tata , 2
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Ligier , 1
Corvette , 1
Lifan , 1
KTM , 1

Gjeni Makin në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për Makin në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makin dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me Makin në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.01 Maj 17:13
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet BMW 535i 2013.

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:23
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vlorë

SHITET OSE NDEROHET ����VW Tiguan Automat����

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Durrës

Mitsubishi Outlander 2016 2.0 Nafte Full Extra!

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:54
Linku:
Makina  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Tiranë

Suzuki 2013 Okazion

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online

Sot 00:50 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Vlorë

����Bmw 730Ld 3.0 Nafte 2011 Lungo Full Extra

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Korçë

��✅E350 Benzine 4Matic “Behet 100% Me Gaz” 2015 69.000 km

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online
Sot 00:44 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Super Full Behet me Gaz 5300e ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 cmim okazion

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:46 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2017 full options

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Librazhd

Shitet vw Lupo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

ML 350

95 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Lushnjë

MERCEDES C 300 4MATIC

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

AUDI Q3 2.0 tfsi 2016 Automat ���� full panoram

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

20700€ TIGUAN HIGHLINE 2018

20 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:55 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki grand vitara 2010 2.0 gaz automatike 4x4

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

E Class 220 Panoramik Evrope����

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDES 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:54 Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder Shitet/Ndrrohet

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai santafe

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

“Okazion” Bklas 200 sport paket full option sapoardhur

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:22 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Elbasan

Pezho.Kabrio.2690 euro

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Wv Polo vit 2014” 7300” euro gati per targa

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

E Klas Benzin+Gaz

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:05 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

Mini coper

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes Benz 350 naft

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Korçë

Golf Automat 7.5 Viti 2018 Pothuaj se i ri fare

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:59 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Krujë

Audi A8L 3.0 Naft FULL❌

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford fiesta 1.3 benzin Viti 06 me letra super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:23 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyata rav4 nderrohet

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Okazion Toyota yaris

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

RANGE. ROVER VOGUE SDV 8. 4.4 NAFTE. SUPER

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET AUDI .Q5 S line Super gjendje 130 mi km

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 20:58 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

toyota auris 1.4 tdi viti 2008

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

Mercedes-Benz E 350

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga 4x4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Shitet Audi A8 L Gjendje Perfekte!!!

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:37 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️BMW SERIA 5 BENZIN GAZ-MUNDESI NDERRIMI ❇️

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:33 Makina  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Elbasan

SHITET- NDROHET FORD GRAN-C MAX VITI 2012 2.0NAFT

7 800 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat viti 2008 AUTOMAT DSG 2.0 dhe ndrrohet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

17 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:06 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Dibër

Mitsubishi Pajero

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet makin wolsvagen

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

VITO 111 /2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:27 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

Audi Q7 35 TDI 4×4

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion passat 2.0 naft Automat 3200euro

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:15 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota Auris 1,4 diesel 2008

4 567 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:01 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Durrës

BMV X5M

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:01 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 50tdi Quattro S-Line 2019

50 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 18:53 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Q7 2019 OKAZION

333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

S350 blutech presidencial

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:40 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet smart

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

Mercedes GL 350cdi bluetec 2010 okazion

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Makin në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej Makin të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makin me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makin ne Shitje


Dëshironi ta shisni Makin tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makin në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione