C clas ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 1836
Audi , 31
Ford , 18
BMW , 14
Toyota , 7
Opel , 7
Fiat , 6
Citroën , 5
Peugeot , 5
MINI , 3
Acura , 3
Smart , 3
Suzuki , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
Seat , 1
Jaguar , 1
Honda , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Gjej C clas në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko C clas ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. C clas ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej C clas ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.20 Pri 21:15
Linku:
,

C clas 200

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:25 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:13 ,

Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:09 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:09 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:09 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:09 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:17 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:06 ,

Shitet C Clas Automatik

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:33 ,

⚠️OKAZION⚠️ C270CDI AUTOMAT

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:32 ,

⚠️OKAZION⚠️SHITET C200CDI SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:22 ,

Okazjon c 220 evo

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:43 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:43 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

Audi A3 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 ,

C class 2005 shitet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

Shitet Mercedes Benz 204 C Clas 2012,, 113 mij km garantuara

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:49 ,

Mercedes-Benz 204, C Clas 200 Cdi - Viti- 2008 Avangard

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:11 ,

SHITET C CLAS 220 BLUE EFFICIENCY AVANGARD AUTOMAT VITI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Dyqani ,

C 250 v6 amg package fuulll baxha 4 matic 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

mercedes c204 2.2 naft .AUTO LAMAJ

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:03 ,

Mercedes C 220 Nafte Viti 2008 E Zhdoganuar Automatike

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:02 ,

Benz C-Clas 205 look 63 AMG

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:01 ,

Shitet c clas c230 benzin& Gaz landirenzo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:53 ,

C 220 cdi

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:42 Dyqani ,

Mercedes benz C CLAS 220 CDI VITI 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:42 Dyqani ,

OKAZION C Clas 220 cdi Automat viti 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:42 Dyqani ,

OKAZION C CLAS 220 AUTOMAT VITI 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:33 ,

Mercedes Benz C 280 Benzine Viti 2007 Super Perfekt

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

Mercedes Benz C 230 Benzine Viti 2007 Kambio Automatike

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:04 ,

Mercedes Benz Model C Clas Viti 2011 Motorr 300 Benzin+ Gaz

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:57 ,

SHITET / NDERROHET

4 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:37 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:36 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:36 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:36 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:36 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

C 200/ GAZ/BENZIN look AMG

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:48 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

Shitet okazion benz c clas 4 matick benzin gas

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:28 ,

C clas 2200€ ��2003 2.2

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 ,

Benzin Gaz c180

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:10 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:02 ,

Mercedes benz C300 Benzin-gaz

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - C clas.


Blej C clas ne Shitje


Eksploro njoftimet për C clas ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko C clas ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë C clas ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për C clas


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime C clas ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione