golf 5 plus | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 65
Ford , 20
BMW , 16
Fiat , 9
Opel , 8
Nissan , 6
Toyota , 3
Ssangyong , 3
Renault , 3
Hyundai , 2
Volvo , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Porsche , 2
Wartburg , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 plus,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 plus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:42
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:25 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:25 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:25 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:21 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:15 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:55 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:27 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor❌❌

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:24 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 ,

Shitet Golf 5 plus Manual

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 ,

Golf 5 PLUS MOTORR 1.9 SAPO ARDHUR ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

Shitet nderrohet me makin te vogel

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:53 Dyqani ,

Vw golf plus 2006 ''OKAZION''

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

GOLF PLUS 2006 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:42 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 ,

Fiat grande punto 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:08 ,

R-line , 4 motion, 240 hp

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:44 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:43 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:27 ,

Fiat Punto • 1.2 • Viti 2000 LETRA TPAGUARA DER SHKURT 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:14 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:43 ,

Volkswagen Golf

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:38 ,

GOLF 5 + AUTOMAT 4300 Eur

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:02 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE MANUALE VITI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE MANUALE VITI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Nissan Qashqai 2010 full option panoramik

7 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:14 Dyqani ,

Vw golf

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:56 ,

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ MUNDESI NDERRIMI 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 ,

VW GOLF V PLUS 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:34 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:34 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:05 ,

���� OOOKAZIOOONNN B KLAS 2014 SHITET OSE NDERROHET����

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:56 ,

��Okazion��Fiat croma 1.9 disel Automat ��okazion shira

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:36 ,

VW GOLF 6 PLUS 2010 - 2.0 TDI Automatik

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:36 ,

Golf 5 Plus

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:05 ,

✅ GOLF 5 PLUS 2.0tdi ✅ ANDROID HD TOUCH SCREEN✅WIFI INTERNET

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:04 ,

Fiat croma 1.9 disel multijet Automat shira

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 ,

Benzin Gaz c180

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 ,

vw Volkswagen Golf Plus 1.9-Naft-(AUTOMAT)-V-05-06

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:31 ,

GOLF 5 PLUS AUTOMAT I SAPOARDHUR NGA ����

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:26 Dyqani ,

Shitet Vw Golf Plus 2.0 diesel 2005

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:38 ,

Golf 5 Plus 1.6 Benzin/Gaz 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:28 ,

Okazion Volkswagen Golf Plus 1.9Tdi 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:24 ,

Golf 5 Plus 1.9 naftë

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:22 ,

Golf 5 Plus 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:22 ,

Golf 5 Plus 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:06 ,

Golf 5 Plus ,1,9 Nafte ,Viti 2005

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:57 ,

‼️ VW GOLF 5 PLUS 1.9 tdi 2007 OKAZION ‼️

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 plus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione