Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 294
Aixam , 70
Alfa Romeo , 153
Alpina , 32
Artega , 30
Audi , 7183
BAIC , 11
Bentley , 22
BMW , 3553
Bugatti , 24
Buick , 9
Cadillac , 33
Chevrolet , 207
Chrysler , 26
Citroën , 505
Corvette , 7
Dacia , 98
Daewoo , 3
Daihatsu , 3
DeTomaso , 2
Dodge , 42
Ferrari , 24
Fiat , 844
Ford , 1849
GMC , 26
Grecav , 2
Honda , 56
Hummer , 4
Hyundai , 702
Infiniti , 18
Isuzu , 8
Jaguar , 108
Jeep , 256
Kia , 156
KTM , 3
Lada , 2
Lancia , 52
Land Rover , 1400
Landwind , 1
Lexus , 43
Lifan , 8
Ligier , 2
Lincoln , 12
Lotus , 2
Maserati , 50
Maybach , 8
Mazda , 108
Mercedes-Benz , 12267
MG , 13
MINI , 136
Mitsubishi , 135
Morgan , 1
Nissan , 561
NSU , 2
Opel , 646
Peugeot , 413
Piaggio , 7
Porsche , 496
Proton , 1
Renault , 386
Rover , 80
Saab , 2
Seat , 145
Škoda , 359
Smart , 218
Ssangyong , 7
Subaru , 27
Suzuki , 33
Talbot , 1
Tata , 41
Tesla , 22
Toyota , 768
TVR , 16
UAZ , 6
VW Volkswagen , 7428
Volvo , 537
Wartburg , 6
Wiesmann , 3
Yugo , 13
Zastava , 15

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.23 Sht 23:22
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Shitet super Audi Q5 !!!

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 21:24
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 10:21
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:59
Linku:
Makina , Tiranë

FORD FOCUC SYNC EDITION

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 11:56 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:56 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:56 Makina , Vlorë

volvo v40 automat

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:56 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Makina , Tiranë

A6 2014 2.0 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Bmw X5 Benzin Gaz ( Mundesi Ndrimi )

25 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Nissan x trail 2.0dCi 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Super Okazion 17500 per tre dite !

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:51 Makina , Fier

Porsche Gts

25 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:50 Makina , Durrës

Mercedes Ben C 300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:49 Makina , Berat

mercedes E250 cdi viti 2013 OKAZION

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:49 Makina , Lushnjë

Audi q5 4x4 S-line

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:49 Makina , Tiranë

TUCSON HYBRID 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:48 Makina , Durrës

Shitet Bclass 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 11:48 Makina , Lushnjë

A6 3.0 supercharger

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

OKAZION

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue Autobiography

39 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 3.5 D 2012

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:46 Makina , Durrës

OPEL ANTARA

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:46 Makina , Tiranë

Peugeot 2008 viti 2014 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

SHITET PASAT 2015 2.0 TDi PREMIU.

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:44 Makina , Berat

Opel Zafira 1.6 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:44 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E250CDI Blueefficiency 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:43 Makina , Durrës

Range Rover Sport 3.0 2012

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Makina , Tiranë

VW Tiguan 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:42 Makina , Vlorë

Glk 220 4matic BlueEfficenty Premium

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:41 Makina , Tiranë

Mercedes-BENZ C-300 4Matic 2012

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:40 Makina , Pogradec

VW TIGUAN 2020. EUROPE 200 NAFT AUTOMAT FULL PERFEKT

28 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:40 Makina , Pogradec

M.B ,E 2015 220D AUTOMAT F1 ECO FULLLLL

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-Class 300 4Matic 2012

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 11:39 Makina , Durrës

VW GOLF VII VITI 2013, 1.6 TDI

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:38 Makina , Librazhd

Shitet audi a6 benzin gaz super gjendje

13 700 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:38 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:37 Makina , Durrës

Shitet Sprinter

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Audi Q7 Prestige S line 2017

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

MB S 350/2015/4MATIC

39 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:37 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione