Pogradec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:44
Linku:
,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 17:39 ,

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:36 ,

OPEL ZAFIRA 1.9NAFT 2008 (7+1) SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 ,

CITROEN C3 1.2 BENZIN 2009 OKAZION

1 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:36 ,

VW POLO 1.2 BENZIN 2008 (120KM) OKAZION

2 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:31 ,

COROLLA VERSO -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:57 ,

BMW SERIE 3 Okazion!!!

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:49 ,

VW VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI I VITIT 2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:49 ,

HYUNDAI i10 (1000 BENZIN) I VITIT 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:48 ,

VW PASSAT 200 TDI 8 VALVIVA

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:38 ,

VW GOLF 5 200D 2006 215KM MANUAL ME DOGAN 4 GOMA TE REJA

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:35 ,

Apartament 1+1 ne Pogradec

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:28 ,

LANCIA MUSA 1.4 GAZ/BENXIN AUTOMAT 06 PANORAMA DOGAN

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 ,

OPEL MOVANO 2.4 NAFT 2012 ME DOGAN SUPER GJENDJE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:59 ,

MERCEDES BENZ C-220 NAFTE MANUALE VITI 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:58 ,

MERCEDES AVANTGARDE C-180 KOMPRESSOR BENZINE MANUALE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 ,

MERCEDES EVO 200 NAFTE AUTOMATIC 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:57 ,

CITROEN C3 MANUALE 1.4 BENZIN GAS VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:56 ,

SHITET HYRJE 110 m2 çmimi 550 € metri katror

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 14:55 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5+1.9 NAFTE 2006 MANUALE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 ,

Megane 1.6tdci

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:27 ,

Corsa 1.2 gaz benzine

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:18 ,

Shitet GOLF V

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:45 ,

Opel Insigina 2.0Nafte,2010,Full,mundesi nderrrimi

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:45 ,

Okazion!Touareg, 2.5 Nafte,Manual, supergjendje,nderrim

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 ,

VW Caddy 2008 Nafte, Sapoardhur nga Gjermania

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 ,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:36 ,

Okazion shitet super sprinter 7000euro

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:28 ,

Apartament ne Pogradec

66 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:26 ,

Shitet A4 Quattro

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:16 ,

Okazioonn Toyota hilux 4x4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione