Pogradec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:44
Linku:
,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

30 Pri 23:55 ,

SHITET E-CLASS 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 21:18 ,

Shitet golf 3

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 20:48 ,

Shitet super gjendje

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 20:05 ,

e250 ithjesht manual 1vit letra

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 20:04 ,

Apartament me qera javore

3 500 LEK / javor

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
30 Pri 20:04 ,

Apartament me qera javore

3 500 LEK / javor

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
30 Pri 18:57 ,

Volsva gaz bezin gjendj supr letra t sapo prera M.Nderrimi

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 18:44 ,

POGRADEC- VILE PER FAMILJE OSE PER 5-6 VETA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
30 Pri 17:57 ,

Mazda 3 viti 2013

4 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 17:16 ,

MB C CLASS LOOK AMG/// 300 BENXIN GAZ IMPJANT LOVATO 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 14:15 ,

Mercedes Benz 2007-2008

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 11:49 ,

VW VOLKSWAGEN TOURAN

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 11:07 ,

MERCEDES BENZ 220 CDII AUTOMAT FULL EXTRA 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:53 ,

Shes AudiA4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 09:52 ,

Okazion! Alfa romeo GT

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 09:52 ,

Okazion! Shitet FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2007

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 03:50 ,

Shitet Audi A4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 22:20 ,

Mercedez-Benz

2 500 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 22:00 ,

Dhoma & shtëpi pushimi.��

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Pri 21:50 ,

Phaeton( Presidencial ) full 2008��

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 21:47 ,

Peugeot

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 19:54 ,

c 220 cdi 3100 I DISKUTUESHEM

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 19:18 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 19:07 ,

Shitet apartamenti i mobiluar !!!!!!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
29 Pri 18:08 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 13:07 ,

Ford fiesta

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 11:56 ,

Super benz 2500cc turbo diesel 1997

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 11:35 ,

MITSUBISHI LANCE

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Pri 10:44 ,

Smart 700cc

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Pri 21:19 ,

Okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 20:50 ,

Suzuki burgman 400

70 000 LEK

Viti: 2000
28 Pri 13:34 ,

Audi A4 2.0 benzin gaz super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione