Pogradec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:11 ,

AUDI A6 2.0 NAFTE 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

BMW X5 3.0 NAFTE 2010 X-DRIVE FULL

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2006 AUTOMATIKE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

✅BENZ E 220 CDI AVANTGARDE 2015 AUTOMAT 51000 KM ORGJINALE✅

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:05 ,

SHITET SHTËPI PRIVATE

Numri i dhomave: 4
Dje 21:05 ,

MERCEDES-BENZ S-CLASS 5.0 BENZINE FULL

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:04 ,

MERCEDES B-CLASS 2008 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 ,

MERCEDES-BENZ ELEGANCE E250 NAFTE SHITET/NDERROHET

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:00 ,

APARTAMENT PUSHIMI ME QERA DITORE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 20:48 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 ,

Mercedes Benz E350 cdi 2010 AMG-Line FULL/nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Range Rover Sport 3.0 dizel Autobiography 2012

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

Okazion. Evo 2007 super gjendje

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:43 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

OKAZION vetem sot 4100 euro C class sport edition

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Audi a6 allroad M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:42 ,

C class 2005 full opsione

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:41 ,

OKAZION vetem sot 6300 Euro Audi a 6 Euro5 M.Nderrimi

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:36 ,

����Mercedes-Benz E280 EVO sportedition����

6 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

M.Nderrimi Me letra per 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:22 ,

VW BORA

Dje 20:21 ,

GOLF

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

Toyota Corolla verso 2008 (nderrohet me makin ose motorr)

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 ,

MERCEDES BENZ C-220 NAFTE MANUALE VITI 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10 ,

MERCEDES AVANTGARDE C-180 KOMPRESSOR BENZINE MANUALE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

MERCEDES EVO 200 NAFTE AUTOMATIC 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

CITROEN C3 MANUALE 1.4 BENZIN GAS VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:07 ,

SHITET HYRJE 110 m2 çmimi 550 € metri katror

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:06 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5+1.9 NAFTE 2006 MANUALE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

BMW X5

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:01 ,

Nisan Almera

600 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione