Golf | Pogradec | Automjete | Makina

Audi , 14
BMW , 7
Fiat , 7
Ford , 7
Opel , 6
Nissan , 1
Toyota , 1
MINI , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Makina,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:19 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

VW VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI I VITIT 2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:01 ,

Golf 5 okaziioon

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 ,

Golf 4 Luk GTI fabrike 6 marsha 1.9 Tdi Super Gjendje

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:21 ,

ML 280 Cdi 4 -Matic 2007 Super Gjendje !! 6800 EURO

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:30 ,

GOLF

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:04 ,

ML 280 Cdi 2007 Mundesi Nderimi super gjendje

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:12 ,

VW Golf 6 1.6 nafte me dogane te paguar����

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 ,

VW Golf 6 1.4 benzin-gaz e sapo ardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:56 ,

Okazion golf 4 benzine+gaz me dokumenta 1 vit

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:18 ,

Shitet GOLF V

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:24 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5+1.9 NAFTE 2006 MANUALE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 21:20 ,

Golf 5 PLUS MOTORR 1.9 SAPO ARDHUR ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:35 ,

Golf 5

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 08:46 ,

Shitet Golf 4 1.9TDI 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 11:17 ,

Golf V 1.4 benzine

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 01:22 ,

Volkswagen Gold Plus 2008 Cmimi 4499 Euro i diskutueshem

4 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 11:48 ,

Okazion golf V plus viti 2006 letrat nje vit

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 11:56 ,

Golf 4 1.4 benzine+gaz

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 10:05 ,

Mercedes Benz C-300-4-Matic

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 10:03 ,

BMW 530I Benzin-Gas

111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 22:51 ,

GOLF

30 Pri 21:18 ,

Shitet golf 3

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 11:49 ,

VW VOLKSWAGEN TOURAN

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 09:23 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Pri 19:06 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 VITI 2008 MOTORR 1.6 BENZIN GAS MANUALE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 22:28 ,

Mercedes benz e class 270

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 08:46 ,

OKAZION

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 19:10 ,

Shitet golf 5 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 09:15 ,

Toyota corolla verso

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 18:35 ,

Shitet Volkswagen Golf Plus 2.0 TDI 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 18:24 ,

GolfV 1.4 benzine

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 12:13 ,

OKAZION GOLF 6

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 09:45 ,

Ford Frigoriferik ne super gjendje Furgon

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 21:35 ,

OKAZION Golf Plus viti 2005 nafte 1.9

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 10:10 ,

Golf 4 super gjendje

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 19:14 ,

Golf 5 1.9

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 19:14 ,

Shitet Golf 5 1.9

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 14:09 ,

Shitet ose nderrohet golf 5 1.9 TDI

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 04:21 ,

golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 19:57 ,

Vw golf 5 variant 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 21:24 ,

Golf 4

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 08:50 ,

Shitet Golf VI

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 10:36 ,

shitet

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 01:12 ,

Golf 4 1.4 benzine gaz

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 23:45 ,

Audi A5 quatro Look RS5 FULL

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 18:43 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione