Sharan | Pogradec | Automjete | Makina

Audi , 4
Ford , 2
BMW , 1
Citroën , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharan,kategori Makina,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sharan Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:19 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 ,

ML 280 Cdi 4 -Matic 2007 Super Gjendje !! 6800 EURO

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:04 ,

ML 280 Cdi 2007 Mundesi Nderimi super gjendje

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 09:23 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 22:28 ,

Mercedes benz e class 270

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:15 ,

Toyota corolla verso

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 09:45 ,

Ford Frigoriferik ne super gjendje Furgon

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 17:58 ,

Seat Alhambra/Sharan 1.9 TD(I e kuqe) - cmim i diskutueshem

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:45 ,

Audi A5 quatro Look RS5 FULL

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 20:32 ,

VW SHARAN 6+1

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 21:04 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 09:26 ,

Sharan

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 22:54 ,

Shitet okazion

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 20:00 ,

Mercedes Benz C-Classe

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 19:07 ,

Shitet nderohet okazion

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 18:25 ,

Sharan 1.9 td(i)

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 12:34 ,

Sharan 1.9 tdi nafte 6+1 manual

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 08:41 ,

Golf 4 1.9 Tdi dy te kuqe full!! VW golf4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 22:29 ,

VW Passat 1.9 Tdi 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 11:58 ,

nissan primera Benzin gaz

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 20:15 ,

Sharan

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Dhj 22:44 ,

VW Sharan

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 16:34 ,

VW Sharan dizel 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 09:37 ,

vw volswagen sharan

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 11:13 ,

VW Navi golf 5 6 touran passat -AKCION AKCION!!!!

259 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Gush 23:36 ,

Audi ford wolzvagen sharan blej makina te demtuara

111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 18:50 ,

Okazion! VW Sharan 2004 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Qer 19:52 ,

sharan viti 2003 ne gjendje shum t mir

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 15:07 ,

Mercedes-benz ml270

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 21:06 ,

VW Sharan -01

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 08:40 ,

VW Sharan dizel

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 18:45 ,

Wolksvagen Sharan

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 17:19 ,

VW SHARAN

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 18:17 ,

Okazion largim ne USA

3 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 16:00 ,

VW Sharan

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 22:11 ,

VW Sharan dizel

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 16:18 ,

Ford

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 21:43 ,

VW Sharan dizel

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 09:57 ,

Sharan 1.9 tdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 13:16 ,

VW Sharan dizel

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 09:07 ,

Sharan

1 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:14 ,

VW Sharan

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharan | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione