Pogradec | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

01 Gush 21:14 ,

Makine lidhse

600 LEK

26 Korr 16:06 ,

Traktor TK

6 500 EUR

17 Korr 20:07 ,

Traktor

13 000 EUR

30 Maj 17:31 ,

Traktor

13 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 14:52 ,

Korse bari BCS

3 200 LEK

16 Maj 10:09 ,

Bot uji

70 000 LEK

12 Maj 13:38 ,

Belarus 600

2 500 EUR

01 Maj 19:25 ,

Stagjer

1 LEK

30 Pri 01:52 ,

Makineri rrushi

1 000 EUR

25 Pri 17:32 ,

FREZE PITAGORAS

2 000 EUR

25 Pri 12:08 ,

Mulli per miser

45 000 LEK

21 Pri 21:18 ,

welger ap 630

7 500 EUR Çmimi me zbritje

20 Pri 21:26 ,

Freze

800 LEK

19 Pri 11:27 ,

Traktor renault

1 LEK

13 Pri 15:55 ,

Shitet

3 000 EUR

Në fillim