Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 12:45 Traktorë , Pogradec

Plug kerneland

27 Mar 12:42 Traktorë , Pogradec

traktori shenniu

3 EUR

27 Mar 12:19 Traktorë , Pogradec

Shkriftues toke okazjon

2 000 EUR

27 Mar 12:16 Të tjera , Pogradec

New Holland

27 Mar 12:16 Traktorë , Pogradec

Zetor 120 kuaj

27 Mar 12:12 Të tjera , Pogradec

Fortshcritt E 512

27 Mar 12:09 Pjesët rezerve , Pogradec

Pjes kembimi Fortschritt

27 Mar 12:05 Makina korrëse , Pogradec

Fortshcritt E 514

25 Mar 21:28 Makina korrëse , Pogradec

Korse Jonxhe

2 LEK

24 Mar 17:59 Traktorë , Pogradec

SHITET

15 Mar 20:22 Traktorë , Pogradec

Mitsubishi

15 Mar 15:30 Traktorë , Pogradec

Shitet per arsye Emigrimi

3 000 EUR

11 Mar 17:58 Traktorë , Pogradec

Shitett Makin Mbjellse

1 EUR

10 Mar 23:48 Moto-kultivatorë , Pogradec

Shitett Makin Mbjellse

111 EUR

10 Mar 01:41 Moto-kultivatorë , Pogradec

Shitett Makin Mbjellse

1 EUR

04 Mar 15:33 Traktorë , Pogradec

Fiat Agri 550

03 Mar 15:10 Traktorë , Pogradec

Belarus 650

02 Mar 08:48 Traktorë , Pogradec

Traktor New Holland 340

4 000 EUR

25 Shk 18:50 Traktorë , Pogradec

belarus okazion

1 LEK

19 Shk 18:11 Traktorë , Pogradec

Shenniu

1 LEK

03 Shk 18:23 Të tjera , Pogradec

pompe traktori

850 LEK

31 Jan 20:31 Të tjera , Pogradec

Ifa L60 me dokumenta

11 000 EUR

24 Jan 09:44 Traktorë , Pogradec

Traktor Renault

10 000 EUR

23 Jan 14:35 Traktorë , Pogradec

Hurliman

8 000 LEK

10 Jan 12:48 Traktorë , Pogradec

John deere

7 000 EUR

29 Dhj 16:19 Traktorë , Pogradec

Renault ceres

22 Dhj 22:28 Traktorë , Pogradec

Renault ceres330x

21 Dhj 16:24 Të tjera , Pogradec

okazion motorrino

1 EUR

21 Dhj 16:16 Të tjera , Pogradec

pompe vaditje

350 EUR

17 Dhj 19:22 Të tjera , Pogradec

Pompe zhytese 3 fazor

140 LEK Çmimi me zbritje

16 Dhj 10:30 Moto-kultivatorë , Pogradec

Shitet

111 LEK

16 Dhj 10:30 Moto-kultivatorë , Pogradec

Shitet

16 Dhj 10:29 Traktorë , Pogradec

Case internacional

111 LEK

14 Dhj 19:30 Traktorë , Pogradec

Shitet frez maschio

111 LEK

14 Dhj 19:30 Traktorë , Pogradec

Shitet freza

111 LEK

13 Dhj 05:58 Traktorë , Pogradec

Case internacional

111 LEK

13 Dhj 05:58 Traktorë , Pogradec

Case internacional

111 LEK

23 Nën 15:52 Traktorë , Pogradec

TK82HP

3 700 EUR

21 Nën 02:19 Traktorë , Pogradec

Traktor yanmar F20D

5 000 EUR

11 Nën 00:14 Traktorë , Pogradec

Traktor yanmar F20D

6 000 EUR

06 Nën 23:54 Traktorë , Pogradec

Trraktor TK 82 KW

1 111 LEK Çmimi me zbritje

11 Tet 16:48 Traktorë , Pogradec

Trraktor TK 82

11 111 LEK

10 Sht 22:46 Të tjera , Pogradec

okazion pompa uji

1 LEK

31 Gush 19:08 Makina korrëse , Pogradec

Motorrkorrse

1 800 LEK

24 Gush 22:55 Makina lidhëse , Pogradec

Lidhese bari Welger AP-630

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione