Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cls 320 - Makina Të gjitha në Pogradec

BMW , 3
Audi , 1
Ford , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cls 320,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cls 320 Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:27 Makina , Pogradec

Cls 320 ,naft ,automatik

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 21:54 Makina , Pogradec

Fors S-Max 2011!!!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:53 Makina , Pogradec

Peugeot 308 superr gjendje!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 21:53 Makina , Pogradec

Mazda Cx7 full!! Benzin-Gaz

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 21:52 Makina , Pogradec

Audi A8 full!!!

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:52 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E220 CDI EVO Euro 4 Full Super Gjendje

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 21:51 Makina , Pogradec

Nissan Qashqai 2009 Super gjendje!!

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 13:59 Makina , Pogradec

Ushitt✅

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 20:51 Makina , Pogradec

M.B CLS 2010 3,2CDI FACE LIFT FULL PERFEKT

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 19:47 Makina , Pogradec

BMW X6

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 13:40 Makina , Pogradec

Mercedes Benz cls 55 Amg Benzin gaz super mjet

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 13:40 Makina , Pogradec

bmw x5 look M 2011 okazionn pak dit

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 16:41 Makina , Pogradec

OKAZIONNNN

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 18:39 Makina , Pogradec

Shitet Okazionn

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 18:35 Makina , Pogradec

OKAZIONNNN

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 18:55 Makina , Pogradec

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 23:39 Makina , Pogradec

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 21:14 Makina , Pogradec

Cls automat

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:11 Makina , Pogradec

Shitet cls

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 14:53 Makina , Pogradec

Mercedes benz CLS 320 cdi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 10:17 Makina , Pogradec

Shitet okazion

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 21:08 Makina , Pogradec

Shitet okazion Cls 320

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 20:00 Makina , Pogradec

Mercedes Benz C-Classe

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 12:58 Makina , Pogradec

BMW X6 XDrive!!

14 Korr 14:55 Makina , Pogradec

Mercedes benz E 270 CDI nderrohet !!!!!!

4 500 EUR

02 Nën 23:44 Makina , Pogradec

Pasat 1.9 TDI NDEROHET letrat per nje vit !!!!!

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 17:07 Makina , Pogradec

Mercedes CLS 320 cdi viti 2008 full extra

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 18:15 Makina , Pogradec

Mercedes CLS 320 dizel -08

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cls 320 | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione