Pogradec | Biznes dhe punë | Shitja me shumicë/Mall

19 Shk 18:12 ,

Karige druri

20 LEK

18 Shk 16:57 ,

Raki rrushi perle

500 LEK

16 Gush 17:23 ,

Imandra

5 000 LEK

23 Tet 14:35 ,

Veshje

79 000 LEK

11 Shk 10:56 ,

Makina qepese

1 200 EURNë fillim