Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 18:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 5

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pogradec

Okazion Opel zafira 1.6 gaz benzinë 2005

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:56 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

Nisan

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament okazion

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:41 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament ne qender shitet 79 miljon lek e 900 mije

80 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 5

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

Mercedes Benz E220

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Pogradec

Okazionn E class 55

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ EVO ELEGANZE MOTORR 220 NAFTE AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Benz c220 2002 ne gjendje te mire Pogradec

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Benz C220 2002 w203 Manual Pogradec

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pogradec

TOYOTA YARIS 2010 SUPER OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

SHITET VOLKSWAGEN GOLF 5 AUTOMAT BENZIN GAZ MOTORR 2.0

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Arsyeje emigrimi

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:54 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Pogradec

BMW 520d MANUAL

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Pogradec

Mercedes benz C 200 FAMILJAR

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 Shtëpi  ·  Pogradec

**OKASION* * NDERROET 80-m2

88 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 16:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Pogradec

Mercedez benz w211

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:33 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Pogradec

Adidas

50 LEK

Sot 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Pogradec

Mercedes benc shitet nderrohet Avangard

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:32 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Pogradec

Mazda 2 shitet nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:32 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Pogradec

Bmv Seria 1 Shitet Nderrohet Nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:32 Makina  ·  Suzuki  ·  Wagon R+  ·  Pogradec

Suzuki shitet nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ E220 ELEGANCE I VITIT 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C220 LOOK AMG I VITIT 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:24 Telefona celular  ·  Samsung  ·  2016  ·  Pogradec

Shiten

150 LEK

Sot 16:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

Vw Polo 1.6 Tdi 2010 180.000 Km Origjinale Super Gjendje

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Pogradec

BENZ E 200 KOMPRESOR AUTOMAT 2005 NGA GJERMANIA

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Pogradec

BENZ E 200 KOMPRESOR EVO AVNTGARDE AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

BENZ E 220 CDI AUTOMAT ELEGANCE NGA GJERMANIA

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

BENZ E 220 CDI 2006 AUTOMAT NGA GJERMANIA

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

BENZ C 220 CDI AUTOMAT VITI 2002 PORTOBAGZH

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Shitet C220 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

697565029 Shitet apartament 3+1+2 ne Pogradec

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:04
Linku:
Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Pogradec

Leshohet Dyqan me Qera Rruga Rinia

150 LEK / muaj

Sot 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

BENZ E 350 CDI AUTOMAT LOOK AMG

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Shesim Apartament 1+1 Ne Tushemisht Prane Liqenit!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:42 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler 3.6 benzine OFFROAD 2015 Automat/ Nderrohet

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:34 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Toyota Land Cruiser Prado 60th Anniversary 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione