Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Pogradec, Shitet Apartament 2+1, Qender

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar

Sot 07:36 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Pogradec

FORD KUGA I BLER ME ZERO KILOMETRA NE KONCESIONARI

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Pogradec, Shitet Apartament 2+1, Qender

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:52 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Pogradec

��Shitet Hoteli me 5 Yje⭐

8 000 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:51 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

Mundesi Nderrimi *Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:49 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

Mundësi nderrimi▪︎Opel Corsa1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:30 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Pogradec

Audi Q5

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

APARTAMENTE PER SHITJE NE POGRADEC!

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Pogradec

AUDI A8 300TD 2012 EUROPE GJERMANIJE PERFEKT

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pogradec

M.B.EVO 220TD AUTOMAT 2009 ME DOGAN GJERMANIJE

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pogradec

OKAZION AUTOMAT

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Pogradec

SHTEPI 3 KATESHE PER SHITJE NE POGRADEC!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Shitësit të Besuar
Dje 22:34 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Pogradec

JEEP 300TD 2015 132MI SUPERRR FULLL SUPERR GJENDJE

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:34 Makina  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Pogradec

PEUGEOT EXPERT 2018 160KM PERFEKTTTT NDEROHET

12 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:34 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Pogradec

Jeep RENEGADE 2016 130KM LUNOGO LATIDYDE FULL

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pogradec

cady maxi 2.0 benzin-gaz 2014

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:27 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Pogradec

AUDI A7 2X.S.LINE 2014 297 NAFT FULL MATRIX SUPERR FULL

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:21 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅Opel Astra 1.6 Gaz-Benzine e 2006✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:19 Apartamente  ·  Pogradec

Jap me qira apartament ne Pogradec përball liqenit,në qendër

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:19 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Pogradec

✅️Audi A3 viti 2006✅️

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:19 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

✅ Nissan Qashqai full Panorama✅

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

✅️VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 NAFTE, 2010-2011✅️

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 Full Options

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

SHITET OSE NDERROHET

11 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

11 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

Nissan Qashqai

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

vw turan 2013��2.0 nafte automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

Audi A6 Matrix 3.0Nafte

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:08 Të tjera  ·  Pogradec

Lende drusore

25 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione