Pogradec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:44
Linku:
,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 11:56 ,

Golf 4 1.4 benzine+gaz

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:56 ,

BMW X6 35i Xdrive individuale TwinPowerTurbo (3.0L

11 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:26 ,

Mercedes-Benz c 220

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:13 ,

Sprinter

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:59 ,

SUZUKI LIANA 1.4 NAFTE

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:58 ,

Bmw 318i 2.0 gaz benzine automat 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33 ,

MERCDES BENZ E 220 CDI FULL OPTION 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:28 ,

A.KLAS 1.7 AUTOMAT GAZ BENXIN SAPO TARGUAR

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:43 ,

❌❌Vw caddy❌❌

6 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:57 ,

MERCEDES BENZ C300

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 06:34 ,

Honda CR-V 2.2 nafte

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:29 ,

SHITET GAZONJERE ME PAMJE NGA LIQENI

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
05 Maj 23:12 ,

ML 320 OKAZION

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 23:12 ,

ML 280 Cdi 4 -Matic 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 22:32 ,

MERCEDES BENZ E290

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 22:27 ,

BMW 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 22:16 ,

W124 E200 benzin-gaz

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 22:02 ,

GOLF

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:19 ,

MERCEDES E CLAS 200 NAFTE AUTOMATIC VITI 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 21:19 ,

OKAZIONMNN ❌❌Shitet Mercedes benz 200 (1993)❌❌

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Maj 19:14 ,

Shitet Shtepi Banimi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Maj 19:10 ,

Apartament tushemisht

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
05 Maj 19:08 ,

Vw caddy maxi 2016

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 18:00 ,

bmw x5

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 17:20 ,

❌❌❎OKAZION❎❌❌OPEL CORSA

2 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 16:34 ,

Mercedes Benz E290 dizel 1997

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 16:02 ,

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMAT

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 15:59 ,

MERCEDES BENZ S320 CDI 4MATIC

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:49 ,

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione