Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Universal Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:36 Biçikleta  ·  Universal  ·   ·  Fier

SCOTT 29 shitet 430 MIJ LEK

400 EUR

Online
Sot 10:35 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Fier

COLNAGO KARBON

1 000 EUR

Online
Sot 10:35 Biçikleta  ·  Universal  ·  Centurion  ·  Fier

VINER CARBON

500 EUR

Online
Sot 10:35 Biçikleta  ·  Universal  ·  Centurion  ·  Fier

GIANT CARBON

500 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 13:48 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ideal City 28

19 500 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 08:06 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shale Biciklete

2 000 LEK

22 Maj 23:13 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet biciklet 26 me frena alkoli

200 EUR

16 Maj 19:11 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Karikues Ebike Stromer Lader CR246

100 EUR

13 Maj 21:08 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Lombardo origjinale

13 Maj 21:08 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete

200 EUR

12 Maj 13:49 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet super biciklete

150 LEK

03 Maj 15:00 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

super gjendje

60 EUR

07 Pri 11:11 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Biciklete me bateri

2 200 EUR

05 Pri 13:01 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta carrera

260 LEK

01 Pri 10:41 Biçikleta  ·  Universal  ·  Centurion  ·  Tiranë

Biciklet elektrike

350 EUR

25 Mar 00:25 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

1 LEK

25 Mar 00:23 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

1 LEK

18 Mar 22:36 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Biciklet

100 LEK

18 Mar 10:40 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Bianchi 26”

100 EUR

13 Mar 08:19 Biçikleta  ·  Universal  ·  Beretta  ·  Kukës

Shitet

1 EUR

08 Mar 12:37 Biçikleta  ·  Universal  ·  IDEAL 26 MTB  ·  Durrës

Biciklet gloria 130 mij lek

130 LEK

05 Mar 20:17 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet Steven

500 EUR

03 Mar 18:58 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Allegro bicycle, used

90 EUR

23 Shk 16:07 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete origjinale ne shitje

100 EUR

26 Jan 19:40 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklet ideal 2020

200 EUR

21 Jan 01:03 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

28çe

15 000 LEK

17 Jan 14:00 Biçikleta  ·  Universal  ·  Centurion  ·  Tiranë

SHITET SKUTER ELEKTRIK I ARDHUR NGA JASHTE

200 EUR

12 Jan 09:58 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter electrik. Dualtron

470 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione