Audi | Pogradec | Automjete | Makina

Audi , 413
BMW , 4
Nissan , 2
Opel , 2
Toyota , 1
MINI , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori Makina,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:49 ,

Audi A7 S LINE 3.0 TDI mundesi nderrimi !!!!!

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 ,

Golf 5

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:16 ,

-Audi A6 S-Line 3.0 Tdi Quattro Automat///-Full Opsion!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Range Rover Sport 3.0hse Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:16 ,

AUDI A6 2.0 NAFTE 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

Audi A4 2.0 benzin gaz super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:14 ,

ML 270 Cdi 2005 final edition Super gjendje nderrohet !!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:18 ,

Audi a6 allroad M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17 ,

Audi a 6 Euro5 M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

VW VOLKSWAGEN TOURAN

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

Mercedes Benz C-300-4-Matic

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 ,

Mercedes Benz 280 dizel 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 ,

BMW 530I Benzin-Gas

111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:56 ,

Shitet Audi A4 , Euro 5, Sapo Erdhur nga suedia, OKAZION

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:34 ,

Shitet ose nderrohet audi a6 1.8 benzin-gaz

2 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 15:43 ,

Mercedes benz e class 270

3 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:54 ,

Shitet audi a4 quattro

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 10:10 ,

Audi A4 1.9 Okazion ��

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 09:34 ,

Audi A6

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 09:34 ,

Audi A6

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:51 ,

Shitet ose nderrohet +/- difference ����

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 21:43 ,

Audi

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 09:15 ,

Toyota corolla verso

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 13:42 ,

Shitet A4 Quattro

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 17:43 ,

Shitet AUDI Q7 3000 cc Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 09:45 ,

Ford Frigoriferik ne super gjendje Furgon

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 21:47 ,

SHITET Audi Q7

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:06 ,

Audi

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:06 ,

Audi

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 18:44 ,

AUDI A4 VITI 2001 1900CC 1800€€€€

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 21:54 ,

Audi A6 2.7 Automat Quattro 2007 Full Option

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 07:53 ,

Golf 6 benzin+gas 100% me gas.

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 20:54 ,

Audi A4 1999

150 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:25 ,

U SHIT FLM MERRJEP!!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 10:09 ,

Audi A4 2.5 V6 viti 2006 i sapo ardhur automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 16:12 ,

Shitet audi a4 super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 15:27 ,

Shitet Audi A6 S line look ! benzine & gaz 100%

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 13:58 ,

Shitet audi a4 super gjendje okazion

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 21:35 ,

Audi A3 2005 look 2008

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 08:27 ,

Shitet Audi A3

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 22:43 ,

Audi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 20:16 ,

AUDI A3 1.9TDI AUTOMAT 2001 LETRAT PER 1 VIT

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:38 ,

Shitet Ose Nderrohet Audi A6

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 23:27 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 22:32 ,

Audi Q5

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 09:56 ,

audi a6 sline F1..

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione