Pogradec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:44
Linku:
,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 06:11 ,

SHITET GAZONJERE ME PAMJE NGA LIQENI

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 05:31 ,

MERCEDES BENZ C200 MOTORR EVO 2007 MANUALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:31 ,

MERCEDES C 200 BENZIN GAS KOMPRESSOR MANUALE

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:30 ,

MERCEDES C 220 AUTOMATIC 2004 ME DOGANE TE PAGUAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:29 ,

MERCEDES C 200 AUTOMATIC 2004 SAPO ARDHUR ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:00 ,

Citroen c4 excluzive 1.6 hdi 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:57 ,

mercedes-benz

4 444 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Range Rover Sport 3.0 dizel Autobiography 2012

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:28 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Mercedes Benz E350 cdi 2010 AMG-Line FULL/nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

-E Class W211 270 Cdi!!!!

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:11 ,

-C Class W203 2006/////-200 Cdi Evo!!!!

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:11 ,

-Bmw E87 118 Diesel!!!!!

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 ,

-Audi A6 S-Line 3.0 Tdi Quattro Automat///-Full Opsion!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

Shitet bmw seria7

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:03 ,

BMW 740LI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

Mercedes-C300 BENZIN+GAS //AMG LINE \\

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:29 ,

MERCEDES BENZ C300 4MATIC FULL OPSION

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:19 ,

Shitet Apartament

Numri i dhomave: 3
Dje 22:17 ,

Ford Focus tddi 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:17 ,

Shitet Apartament

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 21:43 ,

Fiat i 2009 bezin gaz ng fabrika super gje shes nderoj

2 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:41 ,

Okazion ghendje super full ekstra 4x4 shitet nderohet

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:29 ,

Okazion x 4 ditë

55 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:26 ,

✅BENZ E 220 CDI AVANTGARDE 2015 AUTOMAT 51000 KM ORGJINALE✅

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:17 ,

Audi a6 Quattro 3.0 tdi

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:09 ,

Golf 5 PLUS MOTORR 1.9 SAPO ARDHUR ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

MERCEDES C. 2005 AUTOMATIK BENZIN &GAS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

VW Touran 2012 1.6TDI full nderrohet targa shqiptare

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:48 ,

Citroen C 3 Automat 1.4 Shitet nderrohet Viti 2007 Gaz benz

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:39 ,

Audi a6 allroad M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 ,

OKAZION vetem sot 6300 Euro Audi a 6 Euro5 M.Nderrimi

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:37 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

C class 2005 shitet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione