Opel astra | Pogradec | Automjete | Makina

Opel , 102
Audi , 6
BMW , 2
Fiat , 1
Ford , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori Makina,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:29 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 ,

OPEL ZAFIRA 1.9NAFT 2008 (7+1) SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:26 ,

ML 280 Cdi 2007 Mundesi Nderimi super gjendje

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 13:49 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 09:23 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 22:28 ,

Mercedes benz e class 270

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:55 ,

OPEL ASTRA 1.7 NAFT VITI 2000

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 13:26 ,

Opel Astra benzin gas

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 13:23 ,

Opel Astra

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 09:15 ,

Toyota corolla verso

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 09:45 ,

Ford Frigoriferik ne super gjendje Furgon

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 21:48 ,

opel

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 14:09 ,

Opel Astra 1.7 naft. Super gjëndje.

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:54 ,

Opel Astra 1.4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 19:13 ,

Shitet

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 11:33 ,

Opel astra GTC

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 23:45 ,

Audi A5 quatro Look RS5 FULL

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:11 ,

Shitet Opel Astra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 18:01 ,

Opel astra 1.4 Benzin /Gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 20:00 ,

Mercedes Benz C-Classe

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 19:07 ,

Shitet nderohet okazion

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 21:29 ,

Shitet Opel Astra 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:09 ,

Opel

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 20:29 ,

Pjes kembimi bmw audi pasat golf 4 opel astra

12 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 10:54 ,

Opel Astra 1.4 benzin Gaz

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 21:16 ,

Opel Astra 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 08:41 ,

Golf 4 1.9 Tdi dy te kuqe full!! VW golf4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 21:14 ,

opel astra 1.6 benzin

800 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 16:53 ,

U shit .Opel Astra

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 22:29 ,

VW Passat 1.9 Tdi 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 11:58 ,

nissan primera Benzin gaz

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 18:00 ,

Opel astra

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Shk 15:28 ,

Opel astra ...1.6 benzin

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Shk 23:17 ,

Opel Astra benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 18:46 ,

Opel astra

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 11:28 ,

opel astra

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 18:57 ,

Opel astra

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 09:58 ,

Opel Astra dizel 2008

35 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 23:44 ,

Pasat 1.9 TDI NDEROHET letrat per nje vit !!!!!

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 11:13 ,

VW Navi golf 5 6 touran passat -AKCION AKCION!!!!

259 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Tet 20:45 ,

Opel astra

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione