ford focus | Pogradec | Automjete | Makina

Ford , 104
Audi , 5
Opel , 2
BMW , 2
Toyota , 1
MINI , 1
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford focus,kategori Makina,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford focus Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:29 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 ,

Ford Focus tddi 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:36 ,

OPEL ZAFIRA 1.9NAFT 2008 (7+1) SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:26 ,

ML 280 Cdi 2007 Mundesi Nderimi super gjendje

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 01:40 ,

Ford focus 2005 1.6 nafte

300 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 13:49 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 09:52 ,

Okazion! Shitet FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2007

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 09:23 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 19:06 ,

!!OKAZION !!

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 12:15 ,

Ford Focus TDDI

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 14:43 ,

Ford focus 1.6 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 09:15 ,

Toyota corolla verso

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 09:45 ,

Ford Frigoriferik ne super gjendje Furgon

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 10:54 ,

Ford focus

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 23:17 ,

Ford Focus TDDI

16 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 23:12 ,

Ford Focus TDDI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 23:45 ,

Audi A5 quatro Look RS5 FULL

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 11:42 ,

Shitet Ford Focus 1.8 nafte tdi

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 21:45 ,

Ford focus

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 10:39 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 10:39 ,

ford focus

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 20:00 ,

Mercedes Benz C-Classe

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 19:07 ,

Shitet nderohet okazion

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 19:58 ,

Ford Focus TDDI

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 13:15 ,

Shitet per pjes pa letra

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 23:09 ,

Ford Focus TDDI

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 15:08 ,

Makina fort focus

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 09:18 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 19:20 ,

Okazion..shitet/ nderrohet ford focus

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:17 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 19:01 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 22:19 ,

Ford focus

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 11:28 ,

SHITET FORD-FOCUS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 17:35 ,

Shitet Ford Focus 1.6 TDCI 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 11:28 ,

Ford Focus

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 11:29 ,

Ford Focus

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 06:55 ,

SHitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 21:32 ,

Ford focus

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 23:16 ,

Ford focus 2005 nafte 1.6

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 17:03 ,

Ford focus

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 12:08 ,

Ford Focus 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford focus | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione