Pogradec | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

13 Gush 22:15 ,

Traktor TK

6 500 EUR

13 Gush 20:27 ,

Traktor

13 000 EUR

30 Maj 17:31 ,

Traktor

13 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 13:38 ,

Belarus 600

2 500 EUR

01 Maj 19:25 ,

Stagjer

1 LEK

25 Pri 12:08 ,

Mulli per miser

45 000 LEK

20 Pri 21:26 ,

Freze

800 LEK

19 Pri 11:27 ,

Traktor renault

1 LEK

13 Pri 15:55 ,

Shitet

3 000 EUR

07 Pri 22:08 ,

Agregate

100 EUR

30 Mar 14:17 ,

John deere 710

7 000 EUR

27 Mar 23:34 ,

Stagjer

1 EUR

15 Mar 15:29 ,

Shitet

1 500 EUR

14 Shk 20:27 ,

Rimork vetshkarkuese

500 EUR

29 Jan 15:01 ,

Zetor

2 000 000 LEK

06 Jan 18:52 ,

Shitet Traktor

3 500 EUR

26 Dhj 19:07 ,

Imt

100 EUR

Në fillim