Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Pogradec

Acura , 8
Alfa Romeo , 84
Alpina , 2
Artega , 3
Audi , 757
BAIC , 2
BMW , 590
Bugatti , 2
Cadillac , 7
Chevrolet , 28
Chrysler , 23
Citroën , 106
Dacia , 4
Daewoo , 16
Daihatsu , 21
Dodge , 5
Fiat , 244
Ford , 632
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 22
Hyundai , 63
Infiniti , 4
Isuzu , 7
Jaguar , 8
Jeep , 44
Kia , 24
KTM , 3
Lada , 2
Lancia , 26
Land Rover , 105
Lincoln , 5
Mazda , 50
Mercedes-Benz , 3778
MG , 2
MINI , 17
Mitsubishi , 201
Nissan , 127
NSU , 1
Opel , 588
Peugeot , 125
Piaggio , 11
Porsche , 17
Proton , 2
Renault , 213
Rover , 12
Saab , 5
Seat , 63
Škoda , 37
Smart , 29
Ssangyong , 9
Subaru , 8
Suzuki , 39
Tata , 16
Toyota , 259
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 1661
Volvo , 51
Yugo , 1
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Pogradec

✅️Audi A3 viti 2006✅️

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:56 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

✅ Nissan Qashqai full Panorama✅

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 1.6 NAFTE 2010 KAMBIO MANUALE 5+2 VENDE

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF VI 1.6 NAFTE 2010 super gjendje

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:36 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Pogradec

��OKAZION ��BMW X6 3.5i(3.0) Facelift

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Mercedes -benz sprinter312

6 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

Shitet Mercedes Benz B Class

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Mercedes Benz C220 Automat 2009 ����������������

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Pogradec

BENZ E 200 CDI 2005 AUTOMAT GJERMANIA

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

BENZ C 220 CDI AUTOMAT VITI 2002 PORTOBAGZH

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:56 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Pogradec

TOYOTA COROLLA 1.4D AUTOMAT 162KM ORIGJINALE

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:56 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Pogradec

Nissan NAVARA 2.5TD 4X4 MANUAL PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Makina  ·  Peugeot  ·  4008  ·  Pogradec

Peugeot 4008 2010 200d 4x4 vende 6+1 fulll ekstra perfekt

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5. 2012 3.5 X.DRIVE SUPERR FULL SUPER GJENDJE

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Pogradec

AUDI A7 2X.S.LINE 2014 297 NAFT FULL MATRIX SUPERR FULL

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:54 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Pogradec

BMW X6 40D 298d 2012 EUROPE PERFORMANCE FULL PERFEKT

18 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

����Sapoerdhur ML 350 4-Matic Bluetec 2012 10/10 okazion !!

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:49 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Pogradec

BMW 520d MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:49 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Pogradec

Jeep RENEGADE 2016 130KM LUNOGO LATIDYDE FULL

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C 220 2002 AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 7 GTI 2017

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Pogradec

E 280

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C180 2003

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES-BENZ E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF 5 1.6 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:15 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Pogradec

AUDI A8L 3.0 TDI 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Pogradec

MINI COOPER CLUBMAN 1.6 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

ML 350 4-Matic Bluetec 2015 Amg Line Super Full Option

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion 2012 Super Gjendje ����

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler 3.6Benzine 2015 Cabrio Offroad / Nderrohet

43 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:28 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Pogradec

Super Okazion! Porsche Cayenne 3.0nafte 2012 / Nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Pogradec

Vw Golf Plus 1.6 Fsi Gaz+Benzine 2005 manual ����

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

SHITET OSE NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:22 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

OKAZION Toyota Land Cruiser 4.5nafte 2012 FULL����/Nderrohet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:21 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Super Okazion Toyota Land Cruiser Prado 2011 Super Full

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Pogradec

shes nderoj 1.6 naft super gjendje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Pogradec

4x4 automat super gj shes m nderimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Pogradec

Mercedes Benz CLA 220 CDI Coupe Amg-Line 2015 Pa dogane����

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Pogradec

OKAZION Mini Cooper Cabrio 1.6 Benzine 2011 manuale

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Pogradec

Range Rover Sport 4.4 nafte V8 Panorama 2016 FULL/ Nderrohet

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:50 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Pogradec

Seat Altea XL 1.6 Gaz+Benzine 2007 letra dhjetor/Nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 Bluetec AMG-Line Panorama FULL/Nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Pogradec

Bmw 530Xi me vetem 15.000km si e re 2020 FULL

55 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Vw Golf 7 AUTOMAT 2.0Nafte Bluemotion Full Option 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione