automatik | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:20
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz E Class 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:50
Linku:
Dyqani ,

SHITET 2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:08
Linku:
,

Mercedes - Benz E200 Kompressor Benzin+Gaz ⛽️

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:14
Linku:
Dyqani ,

Vw Golf 6 -1.6 naft 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 16:44
Linku:
,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash) ose me ndrrim

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 17:16 ,

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI Bluemotion 2009 Automat

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:16 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:16 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:16 ,

Audi A3 2.0 TDI Highline 2008 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:16 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:16 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:16 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:16 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:16 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:15 ,

Shitet e class 2.2 cdi automat Golde mundesim ndrrimi

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:14 ,

Mercedes Benz C200 1.8 gaz benzin 2005

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:14 ,

Audi A4 2.0i Automatik Benzine+Gaz PRINS

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automatik

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 ,

2012 Mercedes Benz C300 4Matic AMG Panorama

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:13 ,

OKAZJON RANGE ROVER SPORT 3.6 DYNAMIC ardhur Zvicra me dogan

16 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 ,

Toyota RAV4 2.2 Nafte 2006 Kambio Manuale

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:12 ,

Toyota RAV4 2.2 D-CAT Nafte Kambio Manuale Start/Stop

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:11 ,

Volkswagen Passat 2007 2.0 TDI

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:08 ,

OKAZIONN audi a4 Quattro automatik full

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 ,

Volvo XC 60 T6 3.0 Benzin/Gas 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:07 ,

Volvo XC 60 AWD benzin/gas viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 6+1 vende

9 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 Dyqani ,

SHITET VOLVO XC60 2.4 D5 AWD EXECUTIVE ZVICRA CH

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 Dyqani ,

SHITET NISSAN QASHQAI 4×4 2.0 DCI AUTOMAT ZVICRA CH

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 ,

OKAZION///////MERCEDES BENZ C220-*EVO*AUTOMAT 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:04 ,

RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:57 ,

Vw Golf 7 1.6 NAFTE, 2014, 110 MIJE KM ORIGJINALE

9 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:57 Dyqani ,

Okazion!Mercedes E280 Gaz-Benzine “Full”06

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Okazion!Bmw 520-D Automat Full Sapoardhur!09

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Okazion!Range Rover Sport 3.0 Diesel “Full” 2011

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 Dyqani ,

Okazion!Mercedes C180 Kompressor Gaz-Benzine 05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Dyqani ,

Okazion!Citroën C4 Automat 1.6 Diesel “Full” 08

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:53 Dyqani ,

Okazion!Mercedes E220CDI Automat 08 Sapoardhur!

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 ,

OKAZION !Per pak dite, Mercedes C 220 evo,gjendje perfekte!

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:52 ,

Mercedes Benz E Class Benzin-Gaz

5 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 ,

BMW 528i LCI 2008 BENZINE-GAS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 Dyqani ,

Volkswagen Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:51 ,

Audi a3 1.6 tdi 2017 kamio automatike pa dogane

13 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:50 ,

VW Caddy - benzine/gaz nga fabrika

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 ,

SEL 560 LUNGO FULL OPTIONS ORIGJINAL

17 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:49 Dyqani ,

Okazion!Kia Soul 1.6 Gaz-Benzine BRC 2011

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

Audi A6

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2010 AUTOMATIK FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

PEUGOT 308 AUTOMATIK 1.6 BENZIN+GAZ 2010 (SUPER GJENDJE)

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:46 ,

E CLASS 220 NAFT 2004 AUTOMATIK (SUPER GJENDJE)

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 ,

✔OKAZION✔ BMW 530 NAFT 2006 AUTOMATIK (LOOK M-POWER)

3 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 ,

Okazion Passat CC 2015

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione