Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automatike | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 13556
VW Volkswagen , 4825
Audi , 3099
BMW , 1966
Toyota , 1265
Ford , 1036
Opel , 813
Citroën , 560
Volvo , 522
Smart , 508
Fiat , 443
Hyundai , 443
Land Rover , 436
Peugeot , 434
Renault , 398
Nissan , 382
Jeep , 216
Porsche , 152
Seat , 151
Mitsubishi , 121
Kia , 111
Škoda , 111
Jaguar , 106
Lancia , 102
Chevrolet , 97
MINI , 85
Chrysler , 69
Mazda , 62
Honda , 61
Alfa Romeo , 56
Ssangyong , 50
Suzuki , 44
Daihatsu , 38
Dodge , 31
Subaru , 25
Rover , 19
Saab , 18
Cadillac , 13
Acura , 12
Infiniti , 11
Isuzu , 6
Hummer , 5
Maserati , 5
Daewoo , 5
Lexus , 5
Dacia , 4
Lincoln , 4
Aixam , 4
Corvette , 3
Ferrari , 3
BAIC , 2
Alpina , 2
GMC , 2
Spyker , 1
Lada , 1
Buick , 1
Plymouth , 1
Tesla , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Triumph , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automatike,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automatike Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Qer 18:05
Linku:
,

Bmw M335XI

26 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 12:34
Linku:
,

Shitet VW Jetta

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:10
Linku:
Dyqani ,

Fiat 500 Cabrio viti 2012 0.9 T 105cv

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:40
Linku:
Dyqani ,

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:53
Linku:
,

C-CLASS 200 CDI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:56 ,

MERCEDES E 200 CDI AVANGARD AUTOMAT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:54 ,

Okazion VW Golf 7 2.0 TDI BlueMotion Panorama Full Opsions

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:54 ,

�� Audi A7 2012 ��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:54 ,

�� Vw Passat CC 2009 ��

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:50 ,

Audi A6 S Line 2012 Quattro 3.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:41 ,

Shitet BMW 530D 2017 M Package!

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:19 ,

Sapoerdhur Ml 350 4-matic (2987 cdi) Mundesi nderimi

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:19 ,

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:19 ,

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:19 ,

AUDI Q7 PREMIUM -12 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:19 ,

Mercedes-Benz E-220 EVO Automat ❌ Shitet - Ndrohet ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 ,

Nissan Navara 2009 - Gaz Benzine

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:16 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:16 ,

Okazion !! Mazda 6 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:14 ,

C220 CDI 2005 Automatike

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:14 ,

RANGE ROVER LOOK AUTOBIOGRAPHY MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 ,

Mercedes Benz A Class 160 Cdi

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:11 ,

Mercedes Benz C-Class

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:11 ,

MERCEDES BENZ GL350 BLUETEC -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:11 ,

MERCEDES BENZ GL450 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 ,

MERCEDES BENZ GL450 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:11 ,

MERCEDES BENZ GL450 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:11 ,

MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:11 Dyqani ,

Mercedes-benz C300 2011 4matic

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:08 ,

GOLF 4 VITI 2002 AUTOMATIK BENZIN GAZ 2.3

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Mercedes-Benz SLK AMG Line - 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:08 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENZINE/GAZ Okazion

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:08 ,

Mercedes-Benz EVO 280 CDI Avantgarde - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

SKODA SUPERB 2.0TDi CR viti 2012

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:01 Dyqani ,

AUDI A6 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 Dyqani ,

AUDI A6 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 ,

❗️OKAZION❗️Mercedes B-Class 2013❗️

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:58 ,

❗️AUDI Q5 2012❗️

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 ,

Shitet!! Mercedes C 280 V6 benzin/gaz 200k km!

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 ,

•LANCIA 1.3 NAFTE AUTOMATIKE•

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 ,

MERCEDES A180 CDI-AUTOMATIKE-ELEGANCE

3 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 ,

SHITET Mercedes Benz W203

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:40 Dyqani ,

BMW X3 M-PACKET - 2008 - NAFTE 2.0 4X4

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Dyqani ,

AUDI A4 - 2010 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - 8200 EURO

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Dyqani ,

VW PASSAT - 2.5 NAFTE 4X4 - 2003 - AUTOMAT - 2900 EURO

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - AUTOMAT - 2007 - 4500 EURO

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:40 Dyqani ,

AUDI A3 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - 3800 EURO

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 Dyqani ,

BENZ GLK 220 CDI- AUTOMAT - 2015 - NAFTE

16 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:40 Dyqani ,

LANCIA MUSA, 2011, AUTOMAT . 98.000 KM , 1.4 BENZINE.

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:40 ,

C 200 kompresor

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Dyqani ,

MAZDA 2, AUTOMATIKE, 1.3 BENZINE, 155.000 KM

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:34 ,

Mercedes Benz B Class Klass 180 CDI Perfekt

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automatike | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione