Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjirokastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Nën 08:46
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Sot 09:18 Makina , Gjirokastër

SHITET OSE NDERROHET AUDI A6

22 500 EUR

Sot 09:13 Makina , Gjirokastër

Shitet mercedes w211 2.4

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Gjirokastër

Opel meriva 1.3 nafte 2011

4 000 EUR

Sot 08:39 Makina , Gjirokastër

Okazion Toyta Auris 1.4

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:39 Makina , Gjirokastër

Okazion

6 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:32 Makina , Gjirokastër

E clas 220 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:17 Makina , Gjirokastër

Benz w210 Avangarde E200 Benz/Gaz STAG

5 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 Makina , Gjirokastër

Toyota Auris 1.6 Benzin

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:08 Makina , Gjirokastër

Ford Fiesta

90 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:00 Makina , Gjirokastër

vito okazion

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:08 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 19:31 Makina , Gjirokastër

Shitet B CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Auris 1.4 manual 2010❌️ shitet/ndrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:00 Makina , Gjirokastër

❌️Hyundai i30 1.6 diesel 2009❌️Ndrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 Makina , Gjirokastër

❌️Touran 1.9 Automat 4+1 vende❌️2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 Makina , Gjirokastër

❌️C 220 Automat 2008 ❌️

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 Makina , Gjirokastër

Toyota Yaris 1.4 naft 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 Makina , Gjirokastër

❌️Mazda 3 1.6 naft 2010 ❌️Shitet/Ndrohet

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Yaris 1.4 2007❌️

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 Makina , Gjirokastër

❌️Fiat Punto 1.3 diesel 2009❌️

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:17 Makina , Gjirokastër

nissan 1.5 naft

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:28 Makina , Gjirokastër

S class 2500cc

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 Makina , Gjirokastër

opel astra

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:27 Makina , Gjirokastër

cls

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:06 Makina , Gjirokastër

FORD FUSION AMERIKE!! 2013

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Gjirokastër

Apartament 1+1 në shitje, Gjirokastër

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 10:47 Makina , Gjirokastër

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:46 Makina , Gjirokastër

Volwagen

7 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 18:24 Makina , Gjirokastër

VW Touran ne shitje ne gjendje te mire

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 16:35 Makina , Gjirokastër

Golf 6 1.4 tsi

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 13:00 Makina , Gjirokastër

Audi A8L 3.0 TDI Facelift

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 08:46
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
27 Nën 20:41 Makina , Gjirokastër

Shitet Hyundai Santa fe 2008

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 20:39 Makina bujqësore dhe pyllore Moto-kultivatorë , Gjirokastër

Pluk Alper 16

1 300 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione