Gjirokastër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Pri 14:10 ,

Okazion

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:08 ,

Okazion Shitet dhe Nderrohet

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:58 ,

Apartament 1+1

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Pri 11:56 ,

Shitet ardija je toj ne greci

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 11:56 ,

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 21:46 ,

Kia sorento 2.5 nafte 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 11:24 ,

Okazionn!

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 23:07 ,

Benz.

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 21:49 ,

Nissan X-trail Benzin-gaz

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 09:33 ,

Toyota auris viti 2010 naft 1.4

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 00:05 ,

Apartamenti kati II

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
20 Pri 22:36 ,

Shitet

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 19:55 ,

Mitsubishi

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 17:49 ,

Mercedes Benz kamjoncine shitet ose nderrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 23:07 ,

shitet ose nderohet me makin benzin gaz

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 11:44 ,

Golf

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 15:24 ,

Peugeot 307 nafte

10 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 08:23 ,

Mercedes-Benz

4 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 19:56 ,

Mercedes benc

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 16:36 ,

Shitet ford mondeo pa dogan 1500€ Gjendje shum e mir

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 07:11 ,

Shes X5 benzin gaz

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 22:16 ,

Klajdi sulaj

12 400 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 17:33 ,

Merzedes Benz Vito

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 10:53 ,

Shitet Citroen C3 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 22:22 ,

Vw Golf dizel 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 19:23 ,

Audi A3

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 11:34 ,

Shitet ose nderohet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione