Gjirokastër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Shk 19:18 ,

Shitet golf

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 09:49 ,

Audi A4

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 18:40 ,

Shitet Land Rover

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 12:49 ,

Mercedes - Benz E class gas - benzin

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 12:49 ,

B200

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 08:45 ,

Motor lonxia 110cc

45 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
24 Shk 00:41 ,

Golf V GTI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 17:02 ,

OKAZION Benz C220 CDI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:25 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:15 ,

Hyundai Getz

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 11:20 ,

Golf 6 2010 gaz automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 16:17 ,

C Class 220 CDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 15:57 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 15:37 ,

Ford galaxy

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Shk 12:06 ,

OKAZION Toyota Corolla Verso vetem per pak kohe

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 11:28 ,

Toyota yaris

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 14:36 ,

Opel tigra 1.4 benzin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 22:52 ,

Ml270

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 14:10 ,

❗️❗️Okazion 8000€❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:40 ,

VW POLO 2004 E SAPO ARDHUR ����

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 10:04 ,

Vetem tel srz

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 08:58 ,

AURIS 1.4D AUTOMATIKE

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 22:28 ,

Merceds-Benz S320 4000 Euro

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 12:56 ,

Cmimi i diskutueshem

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 11:03 ,

Shitet C200 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 06:38 ,

B-class manual

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 04:33 ,

Shitet per arsye se kam makin tjeter

950 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 04:33 ,

Shitet E class 220 manual

4 600 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione