Gjirokastër | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 2
Aprilia , 3
Barossa , 1
Benelli , 1
BMW , 3
Daelim , 2
Gilera , 5
Honda , 27
Jawa , 1
Kawasaki , 11
KTM , 9
Kymco , 1
Lifan , 5
Malaguti , 2
Mz , 2
Peugeot , 1
Piaggio , 7
Polaris , 1
Shineray , 2
Suzuki , 20
Vespa , 2
Yamaha , 32

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjirokastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:38 ,

Suzuki volusa805

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
30 Pri 09:51 ,

Shitet motori

Viti: 2006
29 Pri 06:54 ,

Shitet Viaggio

400 LEK

Viti: 2007
28 Pri 08:14 ,

Shitet Viagio

500 LEK

Viti: 2007
18 Pri 16:56 ,

Shitet motori

Viti: 2006
13 Pri 21:02 ,

Motor

2 500 EUR

Viti: 1986
04 Pri 08:52 ,

shitet

1 000 EUR

Viti: 1986
04 Pri 08:44 ,

Mz Etz

1 000 EUR

Viti: 1986
24 Shk 08:45 ,

Motor lonxia 110cc

45 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
15 Shk 12:58 ,

Shitet

Viti: 2009
14 Shk 20:40 ,

Shes Nderoj me makine

1 000 EUR

Viti: 2020
10 Jan 20:11 ,

motorr

400 LEK

Viti: 1999
06 Dhj 15:18 ,

Derbi 125cc

1 200 EUR

Viti: 2008
08 Nën 11:53 ,

Varadero

1 500 EUR

Viti: 2005
05 Nën 21:42 ,

Motor

150 LEK

Viti: 2002
28 Sht 18:07 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2009
24 Sht 22:59 ,

modenas dinamik 135 2t

700 LEK

Viti: 2008
16 Sht 18:26 ,

Shitet

700 LEK

Viti: 2019
14 Sht 12:37 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 2013
09 Sht 20:40 ,

Shitet

800 LEK

Viti: 2009
06 Sht 22:52 ,

Esh pa letra

500 EUR

Viti: 1996
30 Gush 12:50 ,

Motorr

600 EUR

Viti: 2000
21 Gush 00:46 ,

Skuter

200 EUR

Viti: 2004
19 Gush 02:41 ,

Skuter

200 EUR

Viti: 2003
06 Gush 11:49 ,

Shitet motorri 2 gang

350 LEK

Viti: 2020
01 Gush 13:25 ,

Yamaha FZ6

1 700 EUR

Viti: 2008
21 Korr 10:43 ,

Honda 125cc yanxing

Viti: 2009
17 Korr 15:59 ,

Shitet vespa cosa 200

65 000 LEK

Viti: 1989
15 Qer 10:33 ,

Motor

300 LEK

Viti: 1994
14 Qer 17:55 ,

Motor

300 LEK

Viti: 1996
13 Maj 23:30 ,

Motor ne shitje

50 000 LEK

Viti: 2000
02 Pri 04:19 ,

Motor Yzf R1

2 000 EUR

Viti: 2006
17 Mar 11:23 ,

SHITET MOTRO KAWASAKI

1 300 EUR

Viti: 2009
13 Shk 15:12 ,

Yamaha Majesty 250cc

1 400 EUR

Viti: 2003
07 Shk 22:53 ,

Shitet

700 LEK

Viti: 2009

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione