Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Gjirokastër

Acura , 9
Alfa Romeo , 23
Audi , 253
BMW , 131
Cadillac , 4
Chevrolet , 19
Citroën , 38
Dacia , 1
Daewoo , 11
Daihatsu , 6
Dodge , 5
Fiat , 131
Ford , 219
Honda , 20
Hyundai , 53
Isuzu , 2
Jaguar , 2
Jeep , 15
Kia , 23
Lancia , 9
Land Rover , 26
Lifan , 10
Mazda , 14
Mercedes-Benz , 1110
MINI , 11
Mitsubishi , 57
Nissan , 85
Opel , 214
Peugeot , 66
Porsche , 10
Renault , 101
Rover , 2
Saab , 2
Seat , 44
Škoda , 24
Smart , 38
Ssangyong , 8
Subaru , 1
Suzuki , 39
Toyota , 210
Trabant , 1
Volvo , 28
Wiesmann , 1
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:32 Makina , Gjirokastër

Mercedez Benz 190

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:32 Makina , Gjirokastër

ML280

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Makina , Gjirokastër

Daewoo benzin+gaz

1 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:52 Makina , Gjirokastër

FIat 500 Benzin/Gaz 1.2

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:40 Makina , Gjirokastër

NISSAN QASHQAI NAFT 2007 FULL OPSION

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:40 Makina , Gjirokastër

KIA 1.4 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 Makina , Gjirokastër

Shitet

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:25 Makina , Gjirokastër

Audi

3 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:24 Makina , Gjirokastër

Super okazion

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:23 Makina , Gjirokastër

Mercedes E 200

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:19 Makina , Gjirokastër

❌️Honda hybrid( gaz) benzin Automat ❌️shitet/ndrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 Makina , Gjirokastër

❌️Opel corsa 2009 (gaz) benzin❌️

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 Makina , Gjirokastër

❌️Opel Corsa 1.3 naft 2007❌️

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 Makina , Gjirokastër

Shite/Ndrohet Urban Cruiser 1.4 Naft 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:43 Makina , Gjirokastër

touran 2.0 nafte

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 20:00 Makina , Gjirokastër

Shitet ose nderohet

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Mar 15:51 Makina , Gjirokastër

Shitet audi a5 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 15:10 Makina , Gjirokastër

Audi A6

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:11 Makina , Gjirokastër

S Class benzin gaz

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 12:47 Makina , Gjirokastër

nisan patrol 3.0 diezel turbo me timon anglez.

11 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 12:24 Makina , Gjirokastër

shitet ose ndrohet benc e klas 211

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 10:02 Makina , Gjirokastër

Mercedes E200

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 09:48 Makina , Gjirokastër

mitsubishi.

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 09:10 Makina , Gjirokastër

Vw Caddy 1.9 TD_i te kuqe 2005 4500 euro i diskutueshem

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 08:31 Makina , Gjirokastër

Citroen c3 gaz benzin shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 08:28 Makina , Gjirokastër

Honda jazz viti 2007 1.2 benzine manuale

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 00:45 Makina , Gjirokastër

Land Rover discovery

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 18:23 Makina , Gjirokastër

VOLVO XC60 3.0 GAZ/BENZIN R LINE AUTOMAT 2010 NDERRIM

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 11:24 Makina , Gjirokastër

Mercedes-Benz 300D

7 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Mar 10:43 Makina , Gjirokastër

❌Mazda 6 Automat (gaz)2006 ❌

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 19:37 Makina , Gjirokastër

❌OKAZION FIAT CROMA AUTOMAT ❌

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 17:34 Makina , Gjirokastër

Opel corsa

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 22:59 Makina , Gjirokastër

Shitet Audi 80 1.6 TDI

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:29 Makina , Gjirokastër

E Class 2016 Okazion 13,500 €

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 19:40 Makina , Gjirokastër

Mercedes benz e class 2200

2 300 EUR

19 Mar 16:13 Makina , Gjirokastër

��U SHITE��

6 900 EUR

19 Mar 16:02 Makina , Gjirokastër

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 13:54 Makina , Gjirokastër

Citroen xsara

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:55 Makina , Gjirokastër

shitet

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:42 Makina , Gjirokastër

Seat Ibiza

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 19:34 Makina , Gjirokastër

Kia Venga

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:27 Makina , Gjirokastër

Seat Ibiza

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 05:31 Makina , Gjirokastër

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 22:58 Makina , Gjirokastër

Shitet Smart

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 17:12 Makina , Gjirokastër

Shitet sprinter v6 XL 2008

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:55 Makina , Gjirokastër

shitet caddy 1.6 gas/benzine 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 15:22 Makina , Gjirokastër

Shitet pezho 206

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 15:02 Makina , Gjirokastër

E class 280 4matik benzin gaz

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 14:02 Makina , Gjirokastër

S-class 250 CDI L okazion

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione