Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina - Makina Të gjitha në Gjirokastër

Toyota , 125
Audi , 123
Ford , 111
Opel , 107
BMW , 58
Fiat , 48
Renault , 38
Nissan , 34
Hyundai , 27
Peugeot , 26
Citroën , 21
Mitsubishi , 20
Seat , 19
Suzuki , 18
Kia , 16
Škoda , 16
Alfa Romeo , 13
Smart , 13
Land Rover , 11
Volvo , 10
Honda , 8
Jeep , 6
Porsche , 6
Mazda , 4
MINI , 3
Daewoo , 3
Chevrolet , 3
Cadillac , 2
Ssangyong , 2
Lancia , 2
Zastava , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori Makina,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina Të gjitha | Makina | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:44 Makina , Gjirokastër

Golf 6 1.4 tsi

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:54 Makina , Gjirokastër

Okazion

6 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:32 Makina , Gjirokastër

Toyota Auris 1.6 Benzin

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:22 Makina , Gjirokastër

Okazion Toyta Auris 1.4

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:17 Makina , Gjirokastër

Mercedez Benz 190

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:39 Makina , Gjirokastër

❌️Touran 1.9 Automat 4+1 vende❌️2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina , Gjirokastër

❌️C 220 Automat 2008 ❌️

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:55 Makina , Gjirokastër

Shitet Mercedes B clas 200 nafte automat,2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:01 Makina , Gjirokastër

A clas 180

3 333 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:09 Makina , Gjirokastër

Nisan Qashqai 2011•*Nderrohet me kamjo automatike *

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:09 Makina , Gjirokastër

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:13 Makina , Gjirokastër

Shitet mercedes w211 2.4

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 22:00 Makina , Gjirokastër

vito okazion

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:31 Makina , Gjirokastër

Shitet B CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 15:17 Makina , Gjirokastër

nissan 1.5 naft

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 20:41 Makina , Gjirokastër

Shitet Hyundai Santa fe 2008

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 17:08 Makina , Gjirokastër

Okazion per arsye emigrimi

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 03:07 Makina , Gjirokastër

Okazion Shitet Smart ForFour

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 22:18 Makina , Gjirokastër

!!! Okazion!!!

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 10:58 Makina , Gjirokastër

C 220 manual

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:29 Makina , Gjirokastër

Toyota yaris

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 17:08 Makina , Gjirokastër

❎Toyta Auris 1.4 naft ❎ Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 20:58 Makina , Gjirokastër

Okazion Shitet Smart ForFour

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 13:50 Makina , Gjirokastër

w203

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 13:25 Makina , Gjirokastër

Shitet A-clas

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 09:51 Makina , Gjirokastër

Hyundai Tucson 2000cc Gaz/Benzine

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:52 Makina , Gjirokastër

AUDI A6 S LINE 2008 3.0 TDI

5 555 EUR

23 Nën 22:52 Makina , Gjirokastër

audi a6 s line 3.0 tdi

5 555 EUR

22 Nën 11:07 Makina , Gjirokastër

Mercedez ML 270 cdi

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Nën 22:45 Makina , Gjirokastër

Fiat Croma Design 2007 ��

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 02:27 Makina , Gjirokastër

OKAZION MITSUBISHI PAJERO

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 19:50 Makina , Gjirokastër

shitet

2 500 EUR

17 Nën 09:19 Makina , Gjirokastër

E klas

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 13:17 Makina , Gjirokastër

Shitet E-clas

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Nën 09:42 Makina , Gjirokastër

Shitet Suzuki

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 09:33 Makina , Gjirokastër

Kia Sportage 2.0 crdi 2017

15 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 02:30 Makina , Gjirokastër

��SHITET GOLF 6 1.4 BENZIN Manuale❗️

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 14:02 Makina , Gjirokastër

Shes c clas 203 sport editions 220 evo.log amg.��

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 10:38 Makina , Gjirokastër

Audi a3

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 18:32 Makina , Gjirokastër

E CLASS 350 4 MATIC

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 11:10 Makina , Gjirokastër

shitet

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 15:46 Makina , Gjirokastër

shitet

5 000 EUR

10 Nën 08:34 Makina , Gjirokastër

Audi A4 2.0 Diesel 2010 super gjendje

12 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 14:29 Makina , Gjirokastër

Shitet Hyndai Santa-Fe

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 09:16 Makina , Gjirokastër

Shitet ose Nderrohet Mercedes benz w124

5 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Nën 01:04 Makina , Gjirokastër

shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 11:50 Makina , Gjirokastër

��SHITET TOYOTA RAV 4 �� NE SUPER GJENDJE

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 11:36 Makina , Gjirokastër

C -class ne gjendje super

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Të gjitha | Makina | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione