Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Gjirokastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:35 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Gjirokastër

Objekt Gjirokatser

32 000 EUR

26 Maj 21:12 Makina dhe Inventarë Të tjera , Gjirokastër

Hapese gomash

2 000 EUR

13 Maj 14:29 Ambiente biznesi Industri dhe Puntori , Gjirokastër

Ambjente biznesi.

2 000 000 EUR

17 Pri 13:03 Shitja me shumicë/Mall Prodhime ushqimore , Gjirokastër

Shitet Lajthi e qeruar

1 000 LEK

25 Mar 11:07 Punë Përkujdesje për fëmijë , Gjirokastër

Ofrohet Pune-Zvicer

19 Mar 09:04 Makina dhe Inventarë Makina dhe vegla industriale , Gjirokastër

Vida per skela

150 LEK

02 Mar 11:13 Makina dhe Inventarë Të tjera , Gjirokastër

Pajisje pasticerie

1 LEK

28 Shk 04:49 Makina dhe Inventarë Paisje për mjeksi , Gjirokastër

Mikroskop Carl Zeiss

2 000 EUR

28 Shk 04:49 Makina dhe Inventarë Paisje për mjeksi , Gjirokastër

Mikroskop Carl Zeiss

1 500 EUR

28 Shk 04:48 Makina dhe Inventarë Paisje për mjeksi , Gjirokastër

Mikroskop Carl Zeiss

2 000 EUR

13 Shk 11:42 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Gjirokastër

Shiten bletë

09 Shk 10:21 Ambiente biznesi Të tjera , Gjirokastër

Shitet objekti ne gjirokaster

30 000 EUR

30 Jan 11:42 Ambiente biznesi Industri dhe Puntori , Gjirokastër

Ambient Biznesi

500 EUR / muaj

23 Jan 09:10 Shërbime Të tjera , Gjirokastër

mbjellje flokesh transplant floke ne turqi

1 EUR

04 Jan 23:32 Kafshë në fermë , Gjirokastër

Shes raki rrushi 5 vjecare

450 LEK

27 Dhj 20:20 Kafshë në fermë , Gjirokastër

Dengje jonxhe

27 Dhj 20:18 Ambiente biznesi Të tjera , Gjirokastër

Shitet Hotel-Restaurant-Karburant

650 000 EUR

25 Dhj 20:53 Kafshë në fermë , Gjirokastër

Dengje jonxhe

25 Dhj 20:44 Kafshë në fermë , Gjirokastër

Dengje jonxhe

23 Dhj 23:32 Shërbime Transporti dhe Gërmimi , Gjirokastër

Germime,sistemime,transporte.

1 LEK

21 Dhj 09:45 Punë Të tjera , Gjirokastër

Kerkoj pune

19 Dhj 09:35 Kafshë në fermë , Gjirokastër

Shiten dhi me kec

13 Dhj 12:59 Punë Përkujdesje për fëmijë , Gjirokastër

Ofrohet Pune-Zvicer

08 Dhj 10:45 Punë Përkujdesje për fëmijë , Gjirokastër

Ofrohet Pune-Zvicer

05 Dhj 11:17 Makina dhe Inventarë Të tjera , Gjirokastër

Pres

29 Nën 08:28 Kafshë në fermë , Gjirokastër

Shiten dhi

20 Nën 21:01 Kafshë në fermë , Gjirokastër

Derrat

250 LEK

09 Nën 12:59 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Gjirokastër

Rrafte Super Market/Market

10 LEK

31 Tet 14:52 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Gjirokastër

Shitet Dyqan ne Gjirokaster

10 000 EUR

12 Tet 11:53 Ambiente biznesi Të tjera , Gjirokastër

shitet

65 000 EUR

08 Tet 21:02 Ambiente biznesi Zyra , Gjirokastër

Jepet me Qera

24 Sht 21:48 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Gjirokastër

Shitje biznesi Berber

700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione