Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz - Makina Të gjitha në Gjirokastër

Audi , 4
Jeep , 1
Peugeot , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz,kategori Makina,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz Të gjitha | Makina | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Dhj 21:12 Makina , Gjirokastër

Mercedes-benz E Class 220 Cdi

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 20:55 Makina , Gjirokastër

E clas 220 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 03:07 Makina , Gjirokastër

Mundesi ndrrimi

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Nën 18:32 Makina , Gjirokastër

E CLASS 350 4 MATIC

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 15:46 Makina , Gjirokastër

shitet

5 000 EUR

07 Nën 09:16 Makina , Gjirokastër

Shitet ose Nderrohet Mercedes benz w124

5 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Tet 12:02 Dyqani Makina , Gjirokastër

Mercedes-Benz c220 w204

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 19:23 Makina , Gjirokastër

Mercedes benz vito 111

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 15:01 Makina , Gjirokastër

Mercedez benz 220 CDI

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 22:36 Makina , Gjirokastër

Mercedes-Benz 3.5 benzine 4 Matik.

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 13:51 Makina , Gjirokastër

Okazion Mercedes w203 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 16:25 Makina , Gjirokastër

SHES ML 350 BLUETEC AMG LINE 2014

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 23:11 Makina , Gjirokastër

Shitet per asrye emigrimi

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 10:00 Makina , Gjirokastër

Ecllas 350diesel full 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 11:51 Makina , Gjirokastër

Mercedes - Benz 200d

170 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Gush 12:16 Makina , Gjirokastër

Shitet mercedes benz 210

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 19:12 Makina , Gjirokastër

shitet mercedes benz C220 2005 ne gjendje perfekte

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Korr 08:25 Makina , Gjirokastër

Shitet Benc C clas selection 220 CDI

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 19:36 Makina , Gjirokastër

E220 2016 OKAZION 12000€

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 00:20 Makina , Gjirokastër

❌Shitet ML Bluetec❌

9 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 13:05 Makina , Gjirokastër

Mercedes benz 1.5 Nafte 2015

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 14:50 Makina , Gjirokastër

��OKAZION ��E220 2016 13.000€

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 23:51 Makina , Gjirokastër

mercedes benz w210 benzine gaz

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 12:24 Makina , Gjirokastër

Mercedes-Benz 300D

7 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 23:56 Makina , Gjirokastër

Mercedes benz benzine gaz avangarede viti 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 23:16 Makina , Gjirokastër

Mercedes-Benz W124

1 500 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 11:21 Makina , Gjirokastër

W211

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 14:39 Makina , Gjirokastër

Mercedes benz

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 20:23 Makina , Gjirokastër

Mercedes Benz E Class 200

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 14:34 Makina , Gjirokastër

Mercedes-Benz c230 sport

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 12:23 Makina , Gjirokastër

Mercedes E 200

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 10:02 Makina , Gjirokastër

Mercedes E200

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 00:29 Makina , Gjirokastër

E Class 2016 Okazion 13,500 €

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 19:40 Makina , Gjirokastër

Mercedes benz e class 2200

2 300 EUR

19 Mar 16:13 Makina , Gjirokastër

��U SHITE��

6 900 EUR

15 Mar 15:22 Makina , Gjirokastër

Shitet pezho 206

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:24 Makina , Gjirokastër

mercedes benz w124

200 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 14:11 Makina , Gjirokastër

MERCDES BENZ C220 AMG LINE 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:08 Makina , Gjirokastër

Shitet bez Mercedes cdi 220

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 14:20 Makina , Gjirokastër

Mercedes benz C class

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 20:27 Makina , Gjirokastër

E220 2016 OKAZION 14999€

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:13 Makina , Gjirokastër

OKAZION E 220 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:23 Makina , Gjirokastër

E220 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:17 Makina , Gjirokastër

Okazion E220 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 19:11 Makina , Gjirokastër

Mercedes-Benz w210

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 16:35 Makina , Gjirokastër

Shitet MB w203 Facileft

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:23 Makina , Gjirokastër

Mercedes benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Shk 00:40 Makina , Gjirokastër

190

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 14:17 Makina , Gjirokastër

W210

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz | Të gjitha | Makina | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione