Gjirokastër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Mar 09:49 ,

Golf 4

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 02:38 ,

Volvo ne super gjendje

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Mar 02:30 ,

Volvo !! Ne super gjendje.

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Mar 02:30 ,

Shitet Volvo ne super gjendje!

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Mar 10:27 ,

Makin

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 07:47 ,

Opel corsa

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:16 ,

c klas

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 16:28 ,

Honda e vitit 1998 Benzine-Gaz

280 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 15:00 ,

SHITET MERCEDEZ C250 Nafte

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 10:10 ,

u shit flm

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 08:40 ,

Passat 1.6 TSI 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 18:22 ,

bmw 730

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 13:33 ,

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 17:34 ,

GOLF 6

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 23:07 ,

Smart Benzin-Gaz 1000Turbo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 22:26 ,

Smart Benzin-Gaz 1000 turbo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 20:37 ,

Opel Astra 1.3 CDTI

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 09:00 ,

Benc 270

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 02:38 ,

Nisan micra 1.5 naft 2004 shitet per arsye emigrimi

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 20:51 ,

audi A4

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:44 ,

Mercedez

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:44 ,

opel corsa 1000 cc

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 20:36 ,

mjeti ne gjendje perfekte

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 13:41 ,

Toyota yaris

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 13:41 ,

Toyota yaris

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 13:37 ,

Toyota yaris

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 12:09 ,

Shitet apartamenti

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Shk 13:09 ,

Shitet Skoda Fabia 2008 benzine+gaz

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 13:09 ,

Skoda Fabia 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 11:49 ,

Shitet vw polo 1.4 ne gjendje super ska nevoj per asgje

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 14:29 ,

JEPET ME QERA SHTEPI 1+1 GJIROKASTER

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
26 Shk 19:18 ,

Shitet golf

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione