Gjirokastër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 11:42 ,

CLS 3.5 benzin + gas

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 10:50 ,

Cherbolet matix 800cc gaz-benzin nga fabrika

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 07:17 ,

OKAZION

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 18:57 ,

Mercedes- benz S 320 AMG m. Nderrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:22 ,

Shitet volvo s40 2007 2.5 benzin 4x4 ne gjendje super

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 08:55 ,

Bmv

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:55 ,

Bmv

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:54 ,

B-class

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 14:12 ,

OKAZION SHITET FORD FOKUS

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 13:43 ,

Shitet ose nderohet Mercedes Benz w203

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 06:01 ,

❌Toyota Yaris ❌1.3 2007 (okazion)❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 06:00 ,

❌Toyota Auris 1.4 2008❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 20:06 ,

Toyota yaris 1.4 naft 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 17:58 ,

Shitet mercedes benz 220 cdi

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 16:25 ,

Shitet ose ndrrohet Fiat grande punto

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 15:41 ,

VW Lupo

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 11:46 ,

shitet mercedes 200 benzin gaz

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 19:32 ,

Shiten bletë

18 000 LEK

13 Mar 18:03 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Mar 23:15 ,

Mercedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 11:12 ,

Mercedes

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 17:37 ,

Shitet Golf 4 Super i mbajtur

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 17:22 ,

Mercedes W202 2000 €

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Mar 13:51 ,

Shes makinen

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Mar 10:34 ,

Makina ne gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Mar 10:12 ,

Mercedes w210

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 09:03 ,

Mercedes Benz E230 Kompressor

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 20:08 ,

shitet

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 19:13 ,

opel corsa 1. benzin

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione