Gjirokastër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 16:38 ,

Shitet Golf 4 2003 benzin+gas.

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 12:08 ,

Shitet Viaggio

400 LEK

Viti: 2008
06 Maj 20:17 ,

Shitet Opel monterey3'1

2 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 14:49 ,

Shitet Seat leon 1.9 naft TDI

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 08:48 ,

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 00:41 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 00:41 ,

wolsvagen Touran

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 00:30 ,

Apartament 400 euro 3+1

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Maj 21:40 ,

Shitet ose ndrohet

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 21:39 ,

suzuki vitara 2.0 1998

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:35 ,

Shitet C-220 motor evo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 19:57 ,

gaz benzin

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:40 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 23:31 ,

Okazion !!! Mercedes - Benz S 320 Look AMG

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:36 ,

Toyota Rav4

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 09:44 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 21:46 ,

Benz.

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 16:08 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 09:56 ,

Chervolet

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 09:54 ,

Vetur

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 22:08 ,

Pasat

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 20:27 ,

Mercedes-Benz c230 compressor

4 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:07 ,

Audi TT gaz benzinë. Okazion

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 06:54 ,

Shitet Viaggio

400 LEK

Viti: 2007
28 Pri 08:14 ,

Shitet Viagio

500 LEK

Viti: 2007
27 Pri 23:36 ,

Toyota

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 17:37 ,

Audi

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione