0685400707 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 0685400707 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 0685400707 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 21:51 ,

Vw caddy.1.9naft2008 full.automat.210.000km.5.599€

5 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:51 ,

Citroen c4.1.6naft2009.automat tronic.4.200 €

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 21:40 ,

Honda CR-V.2008Naft.Full opsion.Manual7.990€

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 21:39 ,

NISSAN NAVARA.2.5NAFT2007.4X4.FULL9.400 EURO

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:38 ,

Peugeot 107.1.0 Benzin2007Automat+Tronic4.399€

4 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Shk 21:32 ,

Vw Transporter.I Gjat.1.9Naft2008.Figorifer.570.000Lek

570 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:26 ,

Benz R320.NAFT2007.AUTOMATIC.FULL OPSION6.900€

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 21:44 ,

Benz E270.2005Automat.Full okazion.

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 15:46 ,

Volvo xc90.3.2Benzin+Gaz2008Automat.full7.000€

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 15:40 ,

Volvo xc 90.3.2Benzin2010.Full Opsion.Me Dogane.9.300€

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 08:36 ,

NISSAN MICRA.1.2BENZIN2005AUTOMAT.3.200€

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Jan 08:59 ,

Honda CR-V.2008Naft.Full opsion.Manual8.700€

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 12:04 ,

Vw caddy.1.9naft2008 full.automat.210.000km.okazio

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 12:09 ,

Benz.�� Jo Taks Lux.i sapo Ardhe.6.900€.

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Nën 06:46 ,

Benz R300.NAFT2009.AUTOMATIC.FULL OPSION6.999€

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 22:42 ,

Vw Tiguan.2.0Benzin+Gaz2010.TRONIC.FULL 8.500€

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 22:07 ,

Benz E200.Naft2007-2008Full Opsion.Automat7.900€

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 10:35 ,

Vw Tiguan.2.0BENZIN+GAZ2010.FULL OPSION.9.499€

9 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 07:36 ,

Benz C200.Naft2004Manual.Portobagazh.3.300€

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 07:33 ,

Benz 250.Naft1988Me Taksa Tetor 2020.okazino1.499€

1 499 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:54 ,

Vw Touran.2006Automat6+1vende.Me Dogan4.190€

4 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:52 ,

Vw Touran.shiten 2 makina okazion.Naft.4.200Euro

4 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:05 ,

Ford Mondeo.2.0Naft2008Porotbagazh.Me Dogan3.699€

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 12:55 ,

Mercedes Benz C200

3 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 17:57 ,

Seat Leon.1.2Benzin2010Manual.okazion4.399€

4 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Mar 17:37 ,

VW Touran.1.9naft6+1vende2006automat.me dogan

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 23:47 ,

Benz Sprinter.2.8naft1998kondicioner.taksa janar21

4 690 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 18:47 ,

Benz A170.Naft2001Manual.Kondicioner2.199€

2 199 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 18:44 ,

Opel Astra.1.7Naft2005Manual.Super.3.600€

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 18:43 ,

Land Rover.2.4naft tdi1999.4x4Okazion3.900€

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 18:37 ,

Mercedes Sprinter.416.naft2002.dopjo gom.8.300€

8 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 18:36 ,

VW Transporter.1.9Naft2008Frigorifer480.000lek

480 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 20:34 ,

VW Touran.2.0Naft2005Manual.Me Dogan.Okazion

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 16:57 ,

VW Caddy maxi.1.6bwnz+gaz -09

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Jan 17:22 ,

Apartament Shitet.2+1.102m.kati6okazion68000€

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Jan 07:08 ,

Vw Caddy.Max1.6Benzin+Gaz2009.okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 23:04 ,

Audi A6.2.4Benzin-Gaz1999.Super2.799€.Auto ML

2 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:57 ,

Benz E220.Naft2001Me Dogane.Portobagazh3.199€

3 199 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:49 ,

Benz C220.Naft2002Automat.Full Opsion.Auto Lux.

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj 0685400707 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim