Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


24 Tet 20:45 Pjesë këmbimi Të tjera , Krujë

Pjese kembimi

24 Tet 20:39 Makina , Krujë

Citroen nemo

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Tet 15:21 Makina , Krujë

Toyta Rav 4

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Tet 14:59 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Malinois t zi

300 EUR

23 Tet 12:43 Makina , Krujë

TOYOTA RAV4 2.2 D-Cat 2006 (5.500 euro)

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 08:53 Makina , Krujë

❌OKAZION ❌ GLK 220 CDI 4Matic

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 20:28 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Krujë

Plug faza c6

21 Tet 16:13 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Krujë

shitet

1 800 EUR

21 Tet 16:04 Konzolatë për lojëra , Krujë

Shitet

60 EUR

21 Tet 15:08 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Video kamera , Krujë

Lumix GH5

900 EUR

21 Tet 09:03 Makina , Krujë

Volvo v70

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 08:57 Makina , Krujë

ML 280 diesel

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 08:14 Pjesë këmbimi Të tjera , Krujë

Pjese kembimi

20 Tet 20:48 Tokë/Fusha dhe farma , Krujë

Shitet toke ne larushk

26 000 EUR

19 Tet 13:36 Pjesë këmbimi Të tjera , Krujë

Pjesë këmbimi të ndryshme

18 Tet 20:50 Tokë/Fusha dhe farma , Krujë

Objekt

200 LEK

18 Tet 17:35 Makina , Krujë

Golf polo

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 09:48 Makina , Krujë

Shes Ford S Max

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 22:56 Makina , Krujë

Touran 1.9 nafte super gjendje

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 00:50 Makina , Krujë

Shes

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 00:50 Makina , Krujë

Shes

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 00:50 Makina , Krujë

shes

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 13:03 Vila , Krujë

Shitet Vila 3-kateshe

15 Tet 21:16 Makina , Krujë

Mercedes Benz A200 Benzine Automat 2005 (3.500 euro)

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 18:12 Vila , Krujë

Shitet Vile ne Nikel Fush kruje

160 000 EUR

15 Tet 13:33 Makina , Krujë

Range Rover Full Opsion 17500€ i diskutueshem

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 13:29 Makina , Krujë

Audi A 8 viti 2008 3.0 diesel

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Tet 13:25 Makina , Krujë

Audi A 8 3.0 diesel lungo, viti 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 12:42 Makina , Krujë

Ford Transit

85 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Tet 19:22 Makina , Krujë

Audi A3 okazion

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 13:10 Makina , Krujë

Golf gti

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 07:46 Makina , Krujë

Passat 2.0 Nafte

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 04:12 Makina , Krujë

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 04:12 Shtëpi , Krujë

SHITET KONTENIER

2 LEK

Numri i dhomave: 1
14 Tet 04:12 Garazha, kioska dhe baraka , Krujë

SHITET KONTENIER

1 LEK

13 Tet 20:11 Makina , Krujë

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione