Krujë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:42 ,

VW Touran Me dogan Sapo Ardhur Nga Gjermania ‼‼‼‼

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

VW Caddy 1.6 Benzine 265 mij klm me liber sherbimesh ‼

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

Mercedez Benz Evo 2008 Me Dogan Okazioon 3990

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 ,

Mercedez Benz EVO 2009 Me Dogan Sapo Ardhur Okazioon

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 ,

Vw Caddy Life

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

��Audi A4 2.0 Automatike Super gjendje��

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

��OKAZION MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN��

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

Mercedes Benz W204 Avangarde super full

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 ,

Ford Fiesta nafte 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 ,

Shitet pasat 2.0 nafte automatike me dogane tek bosh2007⭐️

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 ,

Shitet Ndrrohet BMW 320

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:11 ,

shitet

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:57 ,

Mercedes E200D

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:46 ,

Bmw x5 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:21 ,

Ford Fusion 1.4 tdci viti 2006 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:21 ,

Bmv 530d automat ne gjendje shum te mire

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:21 ,

Mercedes-Benz E280 cdi automat sapo ardhur me dogan

4 680 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Audi A3 automat viti 2006 me dogan

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

AUDI A3 AUTOMAT VITI 2006 FULL OPTION ME DOGAN SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

Audi A3 S-line 2.0 tdi viti 2007 me dogan sapo ardhur

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

Golf 5 1.9 tdi viti 2006 me dogan super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

CLK 240 v6 automat benzin&gaz full option super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 ,

Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:08 ,

shitet.

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:05 ,

Ford c max

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

Ford fokus

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:24 ,

Hyndai Santa Fe nafte 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:39 ,

Shitet nderrohet Mercedes S 350 bluetec 2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:32 ,

VW POLO 1.4 NAFT e sapoardhur nga GJERMANIA me dogan����

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:32 ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT AUTOMAT e sapoardhur me dogan

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:31 ,

VW GOLF 5, AUTOMAT I sapoardhur me dogan gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:31 ,

Audi A3 I sapoardhur me dogan te paguar super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31 ,

BMW 320D AUTOMAT e sapoardhur me dogan gjendje perfekte

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31 ,

Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010 OKAZIONNNNNNN

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31 ,

Mercedes-Benz C180 KOMPRESSOR OKAZION 4650€ me dogan perfekt

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:50 ,

Okazion Bmw 320 nafte automatike sapo targuar 2007⭐️⭐️

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:50 ,

Shitet pasat 1.6 benzin i sapo ardhur behet me gaz 100%⭐️

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:50 ,

Shitet BMW 530 M paket X drive ndrim i mundeshem ⭐️⭐️

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:50 ,

Shitet BMW 525 nafte 3.0 automatike me dogane V 07⭐️⭐️

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:50 ,

⭐️Okazion fusion 1.4 nafte sapo ardhur viti 2008 me dogane

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:50 ,

Okazion cady 1.9 sapo ardhur me dogane ����V 2005⭐️⭐️

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:38 ,

⭐️Shitet super c max nafte 1.8 sapo ardhur me dogane 07

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione